My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MIsto chestia aia cu aprinsul lumini dupa muzica-orga de lumini ca la discoteca.
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • Super tare.Ce melodie se aude?
      Cumpar volan de Duster

      Comment


      • cred ca bateria c'est foutu!!!!
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • si aseara pe kiss cine isi infiintase kristal 2...nea jockeru
          foarte tare smekeria

          Comment


          • Cum le inventeaza el mah pe toate o fi magician?

            Comment


            • mda.. dsign.. se cheama contact imperfect.. si s-a intamplat in seara in care a fost punk'd.. aparent masina n-a suportat trauma prea bine )

              din seria tuning accidental )
              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

              Comment


              • @soboBN: Eminem-Bagpipes From Baghdad

                On-topic: Intr-adevar foarte tare "modificarea"
                Am si eu o intrebare acum; ma intereseaza calitatea muzicii in interiorul masinii si nu stiu care configuratie s-ar potrivi mai bine. Tub de Bass in portbagaj sau ceva difuri de calitate pe spate(ori pe 3 canale ori ceva bun pt bass, nu prea stiu)?

                Multumesc

                Comment


                • ce sa zic,am difuri de calitate si pe spate , insa nu prea merg fara tub ! in alta ordine de idei, fara o izolatie corespunzatoare calitatea va lasa de dorit !
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Mosu ai o masina de invidiat ... am si eu una aceeasi culoare ... aceeasi varianta dar e diesel ... nu atatea modificari pe ea facute k momentan nu am avut posibilitatea sa dau de permis ... dar in viitorul apropiat .. am sa dau si examenul ala de permis ... pe mine ma bate un gand strasnic de ff mult timp sa imi iau bara de MCV pe fata si tu m-ai convins sa imi iau ... Angel-urile le iau si pe alea ... dar negre deodata .. nu le mai modific eu ... eleronul pe spate este minunat conceput ... iar capota pe fata minunata ... dar nush cum are vreo influenta negativa blocarea sigurantei respective ... eu mai am ff multe de pus pe ea ... dar primul lucru e sa imi iau permisul ... spor la lucru in continuare ... app... pt bara spate as dori sa te uiti aici si sa imi zici dak iti place .. k pe mine ma incanta chestiile astea ... plus evacuarea dubla ... uite ce frumos da chestiile astea...http://www.autoschrott.ro/index.php?...at&prodcat=165....uita-te aici si sa imi zici dak iti place ... te rog frumos trimite-mi un msaj privat cu id-ul de mess sa iti trimit mai multe poze dak vrei ... spor la lucru in continuare
                    sigpic
                    Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                    Comment


                    • Cat te-a costat DaBoy Look-ul? Stiu unde l-ai facut, dar ma intereseaza cat te-a costat
                      I My Honda !

                      Comment


                      • ai pm stefi
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • new updates
                          - vopsit capota
                          - vopsit usa stanga spate ( aveam zgarieturi urate pe ea )
                          - achizitonat grila de jos bara MCV - originala Dacia
                          - achizitionat suporti proiectoare - originali Dacia...
                          Attached Files
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • cat de bine poate sa arate badboy-ul... De ce nu ai scos stema din grila originala ? te costa 25E si iesea foarte frumos
                            I My Honda !

                            Comment


                            • nu e finalizata bara....
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Asa bre ai vazut ca incet incet o scoti la capat?
                                Incepusei sa te descurajezi singur
                                Last edited by laur200445; 1 July 2009, 19:38. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google