My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jokere ai coborat jos in salina ? dar in catredala aceea ai intrat ? e super fain acolo
    PS :Foarte frumoase pozele ...

    Comment


    • inca o idee de TUNing.. ai putea sa pui unul dintre tunurile alea dinn poza 026 pe masina.. eventual pe capota orientat spre in fata.. sa zici si tu ca ai masina TUNarita.. si daca privim si aspectu practic nu mai trebuie sa dai flashuri.. niciodata ))) sa vor da toti din fata..
      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

      Comment


      • fff frumoasa masina ... imi place ff mult si mi-ai dat ideei si pt masina mea .. pt k e aceeasi culoare ... ... una minunata de altfel ... spor la lucru in continuare .... si succes
        sigpic
        Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

        Comment


        • super masina.imi place la nebunie.sa ai parte de ea.o idee din partea mea:ai putea sa faci cu negru conturu de la proiectoare,eu zic ca ar da bine cu grila neagra si angel eyes-urile.ce zici ? numai bine si spor la bani pt modificari.

          Comment


          • @nicky - am avut in gand ideea aceasta dar m-am desumflat cand am vazut prea multe bari de mcv facute asa prin Bucuresti. Asa ca voi incerca ceva mai subtil...
            Azi mi-am achizitionat bece cu leduri rosii ptr semnalizari , prelata ( ca batranii ) dar daca nu folosesc masina 5 zile pe saptamana, am zis sa protejez putin vopseaua de micile zgarieturi care sunt lasate de cei care trec pe langa ea...si am vopsit negru mat partea dintre scaune fata ( rusine ptr ca nu stiu cum se numeste..asta e )
            O sa pun si filmulet ( din pacate cam neclar) cu becele in functiune.
            Attached Files
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • ai grija cu prelata...s-ar putea sa iti faca mai mult rau decat bine... praf pe masina...bate vantul...prelata se misca si se freaca pe masina..intre amsina si prelata...praf...deci...zgarituri...
              I My Honda !

              Comment


              • pe interior are un material f fin . sper sa nu afecteze mai ales ca prelata e cam fixa...
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Ce va mai place sa va pozati la sticlarie

                  Conturul proiectoarelor cu negru mi se pare chiar manelarie, o chestie pe care o faci doar de dragul de a face ceva altfel... Cand ceva altfel nu e neaparat bine.

                  Parerea mea e ca trebuie lasata asa bara, cu micile retusuri discutate ieri.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • in timpul plimbarii mele prin zona Moldovei, m-am pricopsit c-o sedinta foto facuta de unul din membrii Katana Club, membri cu care am stat la mare shueta intr-o seara... Ii multumesc pe aceasta cale...
                    Attached Files
                    Last edited by Thejock3r; 10 August 2009, 18:40.
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • @Thejock3r- Acum abia ti-am vazut si eu masinuta! Frumos facuta, mie imi place, fara stridente! Bafta si drumuri bune!
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • jockere, poza 025 din postul #883 e cumva facut pe un pod ? pe langa niste casute ? [ pe la cheile bicazului ] ?

                        ps: masina arata super cu bad boyul si cu jantele alea
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • e frumoasa foc......mai ales in fata!
                          Iti vine s-o KIS si alta nu!
                          In proiectoare ai cumva xenoane?Asa imi pare!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • in proiectoare nu am xenon - INCA dar am niste philips-uri blue vision care au cam aceeasi tenta cu xenoanele ! (la fel si pe faza lunga...)
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Frumoase pozele

                              Comment


                              • Superba masina
                                sigpic
                                Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google