My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @1q_mitru-e ca gripa porcina asta de a aparut acum,asa eram si iou,credeam ca nu se lipeste de mine,dar uite ca s-a luat si de mine contagiosu asta....asa ca mare grija unde te bagi si in ce te bagi,uitate la thejok3r sau mai bine la taticu dsign,sa nu ajungi ca ei ca atunci numai ai scapare
    sigpic
    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

    Comment


    • @dsign am observat dar cred ca arata mai bine cu literele grupate. Sorry! Oricum gusturile nu se discuta. Fata de caracterele ingrosate de la cele vechi ,intradevar arata mai bine.

      Comment


      • Aha, credeam ca zici de alea vehi cu literele vopsite ...
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • felicitari pentru noile imbunatatiri!sunt si eu interesat cum ai facut sa ramana aprinsa si faza scurta !mersi si succes in continuare

          Comment


          • Jokere te cam plimbi...ai rude la Zimnicea? ;) ti'am vazut azi masina la plaja la Dunare. Arata super...m'am cam imbolnavit! Din pacate nu te cunosc asa ca nu stiu unde erai dar banuiesc...cred ca te'am vazut cand ai plecat... felicitari pt masina, foarte frumoasa! Respect
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Multumesc frank - am fost in vizita la niste amici ( din Zimnicea) . Eu e ala din poze : data viitoare sa-mi vb...
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • aha, pricepui...io eram asta...nu stiu daca ai observat'o...urcasem acolo, aproape de terasa aia
                Attached Files
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Originally posted by MS 41 NZN View Post
                  nenea...ce tre sa fac sa ramana si la mine faza scurta cand dau lunga.....?
                  Este unu in cluj care face asa ceva, i-a facut la un prieten...tre sa ii zic sa imi faca si mie

                  @Thejock3r: frumoasa masina sa ai noroc de ea
                  ...de doi lei :p

                  Comment


                  • frank, imi aduc aminte de ea chiar m-am uitat la cum sunt vopsite barile - imi place cum au iesit
                    Mersi mishule - sa stii ca e buna chestia...! ( ps..abia astept sa iau xenon si pe faza lunga.. muhahaha )
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • le'am facut pe casco...dar sunt f dezamagit de cei de la service, deloc profesionisti (service autorizat dacia)...mai bine o faceam la unul mai mic, cred ca rezultatul era mult mai bun...dar asta e, momentan ma multumesc cu e asa
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • de prin uichend....
                        posibil ca maine , masina sa primeasca inca un element de "tiuning" la exterior Sper sa nu ma insel...
                        Attached Files
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • oare ce o mai fi ?

                          Comment


                          • cosmine daca e eleron de luneta sa ma anunti si pe mine ca am si eu unul de montat dar nu ma incumet ! ! ! Respect !!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • tobelinho sau stoape ?

                              Comment


                              • erati pe aproape : ) - praguri gen zender
                                Attached Files
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google