My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daaaaa domleeeeee, asa da.....hai cu ele pe masina mai repede

    Frumos, abia astept sa vad cum vor arata pe masina, vopsite, lustruite Bravo domleeee!!!

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Thejock3r View Post
      erati pe aproape : ) - praguri gen zender
      Ziceai ca nu o sa pui pe ea nici o data" tone de fibra ca nu esti adeptul spoilerelor"...........??????????????????????????? ?

      ori cum arata bine pragurile ai grija la vopsire si la montaj.
      Bafta!!!!
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • Mai nene, vreau si eu de-astea ..... Vreau vreau vreau
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • @fast - mi se pare mie sau ce am comandat sunt doar niste praguri ? :| Am zis ca nu pun body kit-uri - e altceva . Nu ca as fi impotriva lor ci ptr ca ele tot timpul se vor demoda ( indiferent cat de ultima generatie poate fi si cat de scump) si-n plus la ce garda la sol am le-as sparge imediat ! Mersi pentru urari - sper sa gasesc un nea gigel care sa-mi rezolve toate problemele aparute...
          @jenica - bad news for u - le voi monta abia la anul in primavara !
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Pe bune la cat ai garda la sol?Sub bara fata, sub bara spate si praguri?
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • pai ,gandeste-te ca din stock am scazut cu 4.5 cm ! ca sa-ti faci o idee , scade 4.5 cm la tine sa vezi ca ti se limiteaza cu mult drumurile pe care le mai poti parcurge.
              Daca, vreodata mi-as lua un body kit , l-as lua pe cel conceput pe masina si garda mea..! atunci mi s-ar parea ok !
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Originally posted by Thejock3r View Post
                pai ,gandeste-te ca din stock am scazut cu 4.5 cm ! ca sa-ti faci o idee , scade 4.5 cm la tine sa vezi ca ti se limiteaza cu mult drumurile pe care le mai poti parcurge.
                Daca, vreodata mi-as lua un body kit , l-as lua pe cel conceput pe masina si garda mea..! atunci mi s-ar parea ok !
                Eu am 13 cm sub bara fata.
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • si te-ai baga la h&r ?
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Originally posted by Thejock3r View Post
                    si te-ai baga la h&r ?
                    Este prea mult 4.5 dar la cele care coboara garda la 3.5 vor fi optiunea mea.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • Da-mi mie pragurile, daca le pui tocmai la primavara P:P.

                      Prietene FastFurious tin sa-ti spun ca nu-s rautacios, te respect, dar acum vezi cu adevarat ce-nseamna bodykit-ul pe masina. Este exact ce a spus maestrul mai sus: mai intai suspensia si rotile dorite apoi kitul, vin si subliniez, pe suspensia si rotile de la acel moment

                      "....Este prea mult 4.5 dar la cele care coboara garda la 3.5 vor fi optiunea mea....."

                      Cu bine,
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Bre nea jokere bre.....matale nu esti uom domleeee Cum sa ma tii in suspans pana la primavara?
                        In cazul asta ai putea sa le donezi lui Eu4yas, numai bine.....iti face rodajul la ele, vezi daca sunt rezistente, in acelasi timp vad si eu cum vin pe masina Ce zici?

                        Felicitari incaodata pt achizitie.....ce mai, totul este facut cu bun gust, si asteptam cu nerabdare primavara, pe a le vedea pe masina!!



                        P.S. hmmm...chiar rezisti tu pana la primavara cu ele prin casa?
                        sigpic

                        Comment


                        • Nene gionik. Nu vad un motiv plauzibil dc sa le pun acum . Le voi pune la primavara ptr ca :
                          1. momentam nu am bani sa le vopsesc si sa le integrez asa frumos..
                          2. daca as fi avut bani ptr tot nu s-ar fi pretat a fi puse ptr ca vine acusica iarna si mi-e sa nu le bubui .
                          3. la primavara ,masina v-a intra in "revizie" capitala si atunci chiar ar merita sa ii modific putin forma. In plus vreau sa le prind frumos..sa nu ma grabeasca nimeni !
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Frumoase rau pragurile cat te-au costat ?
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • superbe pragurile o sa "arate intr-un mare fel" cu ele vorba ta :>

                              Comment


                              • Biroul este identic cu al meu si locatia subwoofer-ului. Covorul este modern si are culori placute. Scaunul de birou din dreapta cred ca este cel original.
                                Bravos pentru praguri! Asteptam cu nerabdare noul look al KIS-ului.
                                Last edited by 1q Mitru; 16 September 2009, 19:47.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google