My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai jockere, eu am zis doar de ttractoras ca am inteles de ce imbunatatesti masina asa des: cu tractorasul faci bani (te duci la camp) si tot din el te inspiri... Vezi cum e... cica omului daca ii place serviciul sau, isi creeaza aceleasi conditii si acasa...

    Trebuie neaparat sa cumpar si eu un tractoras, poate poate ii mai pun cate ceva Nu imi zici si mie anul? Vreau ceva identic

    Ma da imi plac si pisicutele tale . Da' ale tale sunt cuminti - nu se urca pe masina. Sa inteleg ca daca ai masina frumoasa si 'gantzoasa' pisicile nu se mai urca pe ea?


    Toate cele bune .
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Thejock3r View Post
      le-am pus pe langa masina ..nu am reusit sa le "suspend" din cauza protectiilor de la aripi. ( trebuie sa le inlatur ) .
      daca le dai jos , si nu`ti mai trebuie , poate te gandesti la mine :|

      Comment


      • s-a facut! primul sarit..primul servit ! Ideea e ca o sa-mi pun protectiile pe spate doar ca voi taia din ele - mai am un set deja taiat asa ca ti le voi dona pe acestea intregi cu mare placere
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • multumesc nenea.

          Comment


          • THEJOCK3R m-am cam ofticat putin cind ai facut remarcile alea cam ''acide'', dar am zis ca, fiind incepator ar trebui sa tac, si am tacut pina cind am citit acum de citeva minute PE FORUM cum sa imi fac garda la sol mai mica: ''PUNETI SUB SPOILERUL FATA O PRELUNGIRE DE PLINTA DE PARCHET SI OBTII O GARDA LA SOL MAI MICA CU 5 CM......SAU.....TAIE O SPIRA DIN ARCURI !!!!

            Sau ca sa mearga mai bine un LOGAN 1.4 MPI ..... SCHIMBA ROTILE DE 15` CU 17`

            Sau pune arcuri SPORT si telescoape STOCK si o sa vezi o imbunatatire substantiala la stabilitatea in curbe.

            Tine-o tot asa si o sa ne intilnim pe ''DRUMUL CEL BUN'' !!!

            IMI PARE BINE CA NU TE-AI SUPARAT SI TUNARIT PLACUT IN CONTINUARE.

            P. S.: FRUMOASA MASINA, si SA NU ITI TRIMIT SI TIE NISTE (R 6, 4 WD, niste angel-eyes in tobe)

            Comment


            • Un fel de n-am ce face, dar ma bag in seama....
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Te rog nu mai posta rautacios , lumea e geana pe tine .
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • care lume?
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Nu Dani, nu tu....Ma refeream la Thejock3r

                    Baiatul din Cluj vad ca s-a suparat un pic ...

                    Hai acum, revenim, tot inainte maestre, masina e brici, frumoasa, fitoasa sexoasa ... Spor in continuare ..
                    Last edited by Eu4yas; 24 September 2009, 11:10.
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Citit toate cele 984 posturi SUPER MASINA ELEGANT ,,CUSTOMIZATA'' FELICITARILE DE RIGOARE. SPOR LA URMATOARELE ,,TREBI"
                      offtopic: Pe Maica Domnului am vazut un magazin ZEXSTAR dau de Dsign pe acolo daca intreb?
                      Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                      Comment


                      • Bai colegu' salutari
                        Attached Files
                        My turbo lag, give your MPI, a chance

                        Comment


                        • ohooo...mersi mult colegu ' :*
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • domnu...nimic nou pe la masina...?:>
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • Am terminat cu modificarile pe anul acesta O sa-i mai fac revizia de 45.000 km si sa-i iau 4 cauciuce de iarna !
                              Sper ca anul viitor sa-mi pun in practica toate ideile....

                              Numai bine !
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • atunci se poate inchide, sa se puna la hibernat ), glumeam cosmine ! ! !
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google