My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vine vine primavara.....se asterne in toata taraaa...)) Super misto au iesit barile...

    Comment


    • Maestre, toate felicitarile mele. A iesit o treaba super super buna. E o modificare ce tine de bun gust si rafinament, nu este ceva extravagant, este o treaba de apreciat.

      Felicitari!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Pune pe masina .

        Sunt sigur ca vor fi superbe. Felicitari!

        Cat te-a costat afacerea?
        sigpic

        Comment


        • Multumesc baieti ! Nu stiu care cum a postat pe aici : multi imi sunteti f buni amici si ma gandesc ca ati postat din amicitie iar ceilalti poate din bun simtul din dotare ! Mai e a treia varianta si a ceea ca barile au iesit dragute. M-as bucura enorm sa fie a 3-a varianta cea corecta.
          @YNP= nr patrat e frumos dar nu merge . e ilegal si chiar pe langa ilegalitatile care le am pe masina nu vreau sa mai am si problema asta pe cap
          @Npower - am in cap demult acele modificari dar costul manoperei ptr asa ceva imi zguduie prea rau portofelul.(poate pe viitor- nu se stie niciodata la mine... )
          @Laurica- daca ai inceput sa canti..e clar
          @Eu4yas-Mersi dar fara maestre maestru e cel care realizeaza nu cel care gandeste proiectul
          @Iamagi- O sa le las pana in primavara. atunci le voi finisa , vopsi si monta.
          Pentru toti cei care sunt interesati de pret, din pacate nu vi-l pot spune deoarece am primit multe discounturi ptr "client vechi" si ptr faptul ca le-am facut in perioada moarta. Ar fi aiurea ca eu sa va zic pretul si cand ajungeti la Ghetto sa va dea alt pret ! Asa ca cine e interesat de datele lui de contact i le voi da si veti discuta direct cu el de proiecte si preturi.
          Multumesc ptr intelegere!!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Rau mai esti ma!

            Si lasi masina in c***l gol pana la primavara? Nu ii e frig?


            Acum, cum te descurci cu zapada? Ai cauciucuri sau... cu 'alea pe 17"?
            sigpic

            Comment


            • Bravos,Cosmin!Felicitari!e ceva finutz si deosebit...si practic pentru ca nu le-ai coborat mult astfel incat sa nu atingi de toate coclaurile de pe autostrazile noastre alea multiliiii!eu am emotii cu ale mele...cred ca le dau jos din suruburi pana la primavara...
              sigpic

              Comment


              • Mersi Dragos,
                Asta este avantajul de a avea suspensia sport montata in momentul in care lucrezi un bodykit. Cei de la Pilot, nici la noul kit de PH2 vad ca nu s-au gandit sa-l proiecteze pe o masina cu suspensie sport....URAT !
                Iamagi - masina a intrat de 2 sapt la iernat va sta sub prelata pana vor aparea din nou razele soarelui. Pana atunci ma deplasez cu masina de firma un Suzuki Swift model 2008 , cu cauciucuri de iarna , frana de mana marfa , masina numai buna de drift )
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place. Ce mai....eu unu abia astept sa vad varianta finita.
                  Vreo combinatie de culori sau ramane asa standard?!
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • MS Cristi ! Anul viitor masina va primi o culoare unicat in Romania ! atat va pot spune..momentan
                    Last edited by Thejock3r; 22 December 2009, 23:38.
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Ma oricine orice ar zice da a cam rupt gura targului cu masina lui.

                      Desi initial nu arata excelent cu acele prelungiri pe bari uite ca intr-un timp scurt a reusit sa o faca sa arate super bine.

                      Bravo tine-o tot asa ai un 10+ de la mine.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • mama ce bine a iesit aia pe spate...deci stii ca scot si eu cuiu ala de remorcare...se vede muuult prea misto...bv jockere....ce sa mai...esti one of a kind...
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • Nu spunea el ma: 'anul asta nu mai fac nimic la exterior. asa ramane. ma ocup de interior'. Si acum ce face?

                          Ce mai urmeaza?
                          sigpic

                          Comment


                          • Felicitari au iesit char frumos barile o sa schimbe radical aspectu masini.Multa bafta!

                            Comment


                            • A zis de culoare..nu ati observat???

                              Comment


                              • Daca a zis ca va fi unicat, e clar ca degeaba il intreb de ea
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google