My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by marin marius View Post
    joker merci frumos o sa imi fac si eu mai in primavara imi place tare sa nu aibe embleme la spate sper sa nu crape in timp si de vopsit ai vopsit toata capota?
    DA, e vopsita toata

    Comment


    • ok. multumesc frumos baieti, pentru raspunsuri , asta e urmatoarea treaba pe care o voi duce la bun sfarsit . joker e super frumoasa masina
      Last edited by skandal; 7 January 2010, 13:40. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • @marin - poti sa-ti faci propriul tau thread unde o poti posta!

        Multumesc ,
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • voi incerca numai ca nu stiu cum se deschide un thread

          Comment


          • Azi, motzata a facut primii pasi dupa o pauza de 4 saptamani Arata ea mai uratel acum, dar sper ca pe viitor , cand va veni caldura sa se infrumuseteze !

            Oricum, va spun sincer ca a fost o placere s-o conduc !!!
            Attached Files
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • oo vechea bara ...hai ca e frumoasa si asa ....de unde ai luat plasa aceea ? are vreo denumire mai speciala ?

              Comment


              • Sigur o sa fie mai frumoasa...multa bafta in ceea ce ti-ai propus sa ii faci in noul an

                Comment


                • ceva noutati?
                  asteptam cu nerabdare barile
                  oricum cred ca o sa arate super,ca toate modificarile pe care le-ai facut sunt cu bun gust!!
                  Felicitari!

                  Comment


                  • Pe langa vestea proasta ca pragurile sunt mai scurte cu 2 cm au aparut si vestile bune : am facut rost de fonduri asa ca sper ca-n 3 sapt maxim 1 luna masina sa aibe pragurile montate , culoare noua, modificare culoare talon..etc etc
                    Va tin la curent cu pasii urmati
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Culoareaaaaaaaaaaaaaaaaa ))
                      Ma bucur ca ai facut rost de fonduri..abia astept sa vad cum va iesi.Bafta!
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • bafta multa jokere , beton masina

                        Comment


                        • Originally posted by Thejock3r View Post
                          Pe langa vestea proasta ca pragurile sunt mai scurte cu 2 cm au aparut si vestile bune : am facut rost de fonduri asa ca sper ca-n 3 sapt maxim 1 luna masina sa aibe pragurile montate , culoare noua, modificare culoare talon..etc etc
                          Va tin la curent cu pasii urmati
                          Parca pragurile erau facute de o firma tare, cum de ai avut iarasi ghinion?
                          Nu dispera se pot rezolva si pragurile, dar trag concluzia ca esti tare ghinionist.
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • Ma crezi ca nu am facut nimic la masina , pana cand nu am trudit...m-am enervat ..am platit..de mi-au sarit capacele? ( capota bad boy facuta de 2 ori , culoarea barilor de toata jena, grila fata facuta bine si nefinisata cum trebuie, portbagajul facut cu fibra perfect insa nenea vopsitorul mi-a finisat pe colturi de mi-a luat toata fibra si in 3 luni mi-au aparut mici fisuri.etc etc) Asta e..sunt obihnuit cu vestile proaste . Tind sa cred ca pragurile nu au fost uscate bine cand le-am luat...eu nu le-am pus imediat pe masina si le-am tinut 2 luni in alt loc si cred ca s-au "strans". Asta e..le-am dus la lungit, azi ar trebui sa fie gata!
                            Poate cu toata astea nu ma dau batut cu una cu doua !
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • e greu sa gasesti un mix bun
                              hai succes in continuare si multa multa bafta

                              Comment


                              • e greu tare..asta e poate sunt eu prea perfectionist. Azi am urcat in uscatorie si...m-am intalnit cu barile. Am zis sa le mai trag 2-3 poze Saptamana viitoare , sper ca vor intra la finisat...
                                Attached Files
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google