My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • No comment.Felicitari!

    Comment


    • a meritat tot efortul depus!bravo,sa o stapanesti sanatos..nu stiu daca mai ai ce modifica/vopsi la ea...iti ia maul si asa!

      Comment


      • Multumesc tuturor ! de azi am si ITP valabil. yuhuuu
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • daca erai mai aproape de pitesti, in legatura cu tipsul iti recomandam ,,pilot-ul". si eu caut, am gasit si ca al tau pe care il ai momentan, dar la fel ca tine vreau unul rotund. sper ca zilele astea am timp sa dau o fuga pana la pilot, am vazut pe site-ul lor ca au o gama larga de modele. uite-te si tu si poate poti da comanda. numai bine!

          Comment


          • E pilot si in bucuresti....
            AG 16 Y M A

            Comment


            • nea jokeru'.. te-ai intrecut pe tine insuti.. excelent a iesit.. abia astept s-o vad la brasov..
              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

              Comment


              • mda! azi am dat ceva telefoane la Pilot si cred ca oamenii nu aveau nevoie de bani : tips 100 ron cu tot cu montaj (sudat)300 ron :| Am zis pas....
                in alta ordine de idei, tin sa anunt ca masina e tipla la capitolul directie ( bucse, capete bara etc etc) . mi s-a comunicat de cei de la ITP. De retinut este faptul ca am jantele grele de la 25.000 km ( acum am 50 mii), arcuri h&R de la 35.000 km si pana in prezent nu am schimbat nimic la ea pe dedesupt.
                Sunt f multumit!
                Last edited by Thejock3r; 23 February 2010, 19:59.
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • si deja ai inceput sa te lauzi ))

                  lasa.. tot asa.. cat mai multi km cu aceeasi lipsa de probleme..
                  REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                  Comment


                  • poate mai arunci si tu cu niste poze pe aici sa ne batem pe ele

                    Comment


                    • daca tipsul e de la borla, se merita 100 ron;eu il am de 3 ani de la pilot si nu am macar un punct de rugina, si l-am luat cu 90 ron + 30 ron montaj
                      Il iei si-l montezi la prietenul de la Stelco, iesi muuuuult mai ieftin.

                      Comment


                      • Originally posted by Thejock3r View Post
                        in alta ordine de idei, tin sa anunt ca masina e tipla la capitolul directie ( bucse, capete bara etc etc) . mi s-a comunicat de cei de la ITP. De retinut este faptul ca am jantele grele de la 25.000 km ( acum am 50 mii), arcuri h&R de la 35.000 km si pana in prezent nu am schimbat nimic la ea pe dedesupt.
                        Sunt f multumit!
                        pai eu cu arce si jante stok nu am schimbat nimic pana la 125 de mii....
                        nici tu nu a-r trebui sa te gandesti sa le schimbi,macar pana pe la 80-90 de mii
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • Originally posted by Thejock3r View Post
                          in alta ordine de idei, tin sa anunt ca masina e tipla la capitolul directie ( bucse, capete bara etc etc) . mi s-a comunicat de cei de la ITP. De retinut este faptul ca am jantele grele de la 25.000 km ( acum am 50 mii), arcuri h&R de la 35.000 km si pana in prezent nu am schimbat nimic la ea pe dedesupt.
                          Sunt f multumit!
                          Sa te auda necredinciosii care zic ca jantele de 17 pe Logan fac ravagii la suspensii
                          sigpic
                          ^Logan turbat (WIP)^

                          Comment


                          • N-au nici o treaba cu suspensiile, poate doar cu confortul. Dar, daca vrei arcuri sport trebuie sa mai induri una-alta. nu contesc faptul ca daca as circula zilnic cu masina prin capitala noastra draga nu mi-as zapaci mult mai rpd una-alta.
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • A iesit foarte frumos masina sa te bucuri de ea cati mai multi km.
                              Si eu am jante pe 17" si deja 70mi de km o folosesc zi de zi si nu am avut probleme.

                              Comment


                              • masina este perfecta din punctul meu de vedere...dar eu sunt de parere ca ar da mai bine daca a-i face stalpii negri....cum spuneai si tu...contrastul cu oglinzile geamurile...bafta in continuare si felicitari

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google