My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari domne. Imi place cum arata.

    In legatura cu cei de la PILOT sa imi fie cu iertare da sunt niste JIGODII. Tot timpul sunt cu lenea pe ei de abia pot sa mearga si nu te-ar ajuta cu un raspuns sub nici o forma.

    Parerea mea este sa nu te duci la ei ca dai o galagie de bani si nu merita.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • Dar cei de la stelco nu au tipsuri ?

      Comment


      • Te-am vazut acum 1 ora jumate la Muncii,umblai pe la ghetute
        Foarte fumoasa masina,ma bucur ca am vazut-o live.
        Tu nu stiu pe unde erai
        Last edited by CataLiNNN; 24 February 2010, 22:34.

        Comment


        • multumesc frumos. Azi am intrat in posesia a 2 Michellin Pilot Sport si a 2 Fulda Exelero . Acolo le montam...
          Attached Files
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • super..exact cum trebuie sa fie loganu facut...simplu si elegant...culoarea mi se pare ciudata, dar e originala si intorci capete..da important e sa-ti placa tie...iar sta bine cu oglinzi prestige , da am inteles ca nu ti plac...oricum per total e
            sigpic

            Comment


            • poze mai clare pe cand?
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • cred ca sambata va voi servi unele mai frumusele
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • cat ai dat jokere pe anvelope, ca si eu vreau sa iau de la aceeasi persoana. da-mi un pm sau vorbim la brasov.
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • Originally posted by Thejock3r View Post
                    multumesc frumos. Azi am intrat in posesia a 2 Michellin Pilot Sport si a 2 Fulda Exelero . Acolo le montam...
                    ai scapat din staff-ul formulei 1 ?

                    Comment


                    • da mi s-au oprit cauciucurile vechi ptr expo toti erau mirati cum am reusit...
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Salut vreau sa te felicit si eu pt masina pe care o ai si pt munca depusa.succes in continuare si te urmaresc cu placere.mult noroc.

                        Comment


                        • Eu mai astept sa se coaca visinile sa se poata "manca" masinuta ta la cat e de gustoasa ... asteptam pozele fierbinti ... bafta :-)
                          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                          Comment


                          • Frumos...Magnific...Genial....Bafta in continuare....Si apropo de semnatura cred ca tre sa o schimbi din gri in rosu mat;))

                            Comment


                            • ce naiba sa mai zic?...mai are rost?

                              PS: Upgrade la sound, pe cand? :P
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • ) urmeaza urmeaza.... si acum ma simt complexat de acel om cu dacia aia neagra...remember??
                                In seara asta am dat o mini tura prin oras! sunt indragostit de noile gume....
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google