My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cosmine....., ghideaza-te strict dupa gusturile tale....si mai putin dupa parerile altora....., cu toate astea, parerea mea e ca jantele pe care le urmaresti sunt mult mai exclusiviste dacat cele actuale...., repet, EXCLUSIVISTE....

    Oricum, am incredere ca vei lua cea mai buna decizie.
    LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

    Comment


    • Jockere, is mai faine ale tale! Cauta ceva negru cu spite si pe 16" (asta daca nu vrei pe 15")
      My Ride - Prestige 1.6 16v

      Comment


      • o sa fac pool-ul dupa ce masina va fi incaltata cu astfel de jante , de proba ! SDC , gusturile mele au fost rafinate datorita parerilor altora. Poate ca si acum aveam prelungiri de vitan si capace la roti si eram mandru de autohtona mea
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Parerile sunt impartite, eu te incurajez sa le schimbi pe astea de acum. Orice ai alege, vei sti ca cele actuale sunt oricum invechite ca design. Jantele cu multe detalii de forma si cromate nu se mai poarta. La fel cele cu centru negru si buza de crom. Din pacate negru cu crom nu mai vezi decat la Logan Club...
          Ai putea sa incerci si Keskin KT1 care sunt facute dupa design-ul vestitelor OZ Futura care din pacate nu se mai fabrica. Timeless design zic eu.
          Plus ca pe 16 ai de unde sa alegi latimi si ET-uri sa vina perfect fara distantieri and co (16x7.5 pe fata si 16x9 pe spate)
          The page you are looking for may have been removed, its name changed, or it is temporarily unavailable HOME PAGE
          sigpic
          ^Logan turbat (WIP)^

          Comment


          • eu dau un pro pentru un stil mai "old" al jantelor si mai ciudat, cred ca merita

            Comment


            • mr. joker stii ceva: cind ne-am cunoscut la romexpo mi-ai zis ca vrei sa fii unic in ceea ce faci si sper ca nu te-ai schimbat, asa ca treci la treaba...masina merita cele mai rafinate jenti...
              "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

              Comment


              • aseara am vazut si eu pt prima oara masina live , ai facut o treaba excelenta arata super masina felicitarii
                LogAnClub "Andrei" B-86-KAWsigpic

                Comment


                • Niste Borbet A nu ti se par ok?
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • si eu sunt de parere ca ai putea schimba jantele...nu stiu cu ce model,dar parca merita alte jante!am incredere ca o sa faci alegerea cea mai buna!ideal ar fi sa le vezi pe masina live,nu in poza!atunci iti dai seama mult mai bine!multa bafta,te salut

                    Comment


                    • Originally posted by dsign View Post
                      Niste Borbet A nu ti se par ok?
                      prea frumos cu jantele astea!!
                      Attached Files

                      Comment


                      • da,chiar imi place!!!super tare,ce zici jokere?

                        Comment


                        • si una din fata
                          mie unul...imi place la nebunie
                          Attached Files

                          Comment


                          • Fiti ma baieti seriosi ca masina asta merita mai mult decat jantele alea banale.
                            Spor la tuning si sper sa faci o alegere corecta a jantelor.

                            Comment


                            • Jantele alea banale, potrivite ca dimensiune si asezate pe anvelope corespunzatoare, fac mai mult decat bull-shit-uri cromate care se demodeaza intr-o luna.
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Borbet-urile alea vin criminal si sustin spusele lui Dsign.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google