My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dap ! Frumoasa masinuta ... se "coace" cam in acelasi timp cu visinile, nuu ?! Daca nu ma insel nu cred ca ai fost singurul de pe sosea care a observat bijuteria !
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

    Comment


    • viper, daca masina mea te-a facut sa-ti creezi cont pe acest forum....ma declar multumit! Inr-adevar, ma intorceam dupa o calatorie destul de lunga
      Frank - este o folie speciala montata la un centru de colantari....
      cateva poze cu coaja, de prin cateva locuri :
      Attached Files
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Originally posted by frankcadillac View Post
        Salut Cosmin!

        Spune'mi te rog, unde, prin ce metoda si cat a costat modificarea stopurilor... m'ar interesa si pe mine ceva asemanator
        spray Duplicolor special pt vopsit stopuri. Se gaseste la orice magazin de piese mai rasarit, in varianta de culoare rosu, galben, albastru sau negru. Se aplica in 2-3 straturi fine, de la aproximativ 20-25cm distanta, cu suprafata curatat si degresata in prealabil.


        EDIT: sau folie, dar pe asta nu o aplici singur
        Last edited by dsign; 2 May 2010, 23:29.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • merge si asa
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Multumesc pt. raspunsuri Thejock3r & dsign
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • frumoase poze

              Comment


              • de nota 10 masina
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • Salut Cosmine,

                  Azi dimineata te-am vazut pe Dimitrie Pompeiu.... Culmea e ca te-a remarcat un coleg care, stiind ca am si eu cateva pasarele la cap cu Loganul meu, m-a facut atent si a vrut sa-mi arate un Logan deosebit.... L-am dezamagit cand i-am spus ca stiu despre cine vorbeste.....

                  Toate cele bune!
                  LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

                  Comment


                  • ) da...cateva zile , roscata imi va fi masina de servici ! in fiecare dimineata si seara voi avea acelasi traseu !
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Jok3r am tot citit si am tot vizitat threadul tau, dar nu am mai postat de ceva vreme.In primul rand doresc sa te felicit pt tot ceea ce ai facut cu golanul tau, din punctul meu de vedere este unul dintre cele mai frumoase golane din romania si spor la tuning in continuare.In al doilea rand vreau sa te intreb:pe data de 15-16 mai mergi la Cluj la campionatul European de Drift?imi cer scuze pt offtopic
                      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                      Comment


                      • the news nimic? nu ca ar mai trebui facut ceva la iubirea vietii tale,dar ma gandeam ca ti-a mai sclipit vreo idee....apropo masina e vocsita domle?
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • masinii ii voi face difuzorul in alta culoare....something like that.. Pe urma vom mai vedea

                          ps. nu avem intotdeauana money special de bagat in masina...ce bine ar fi fost...
                          Attached Files
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Dupa ce ai colantat-o ai spus categoric ca nu mai pui nici o culoare pe ea hehheee... o sa dea bine.
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • si cand aveam aeratoarele la stergatoare si codita de rechin ziceam ca e cea mai frumoasa inca nu am pus in aplicare..dar ma bate gandul...
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • nu te potolesti odata cosmine mereu gasesti cate ceva care sa merite o modificare spor in continuare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google