My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumos, bine ca nu ai folosit aceiasi metoda ca si hzp...cu garaju....Sau...ai folosit-o si tu?)

    Comment


    • nu am folosit....DIN PACATE! eleronul meu l-am dat jos...nu a tinut cu ce l-am prins mai ales ca nu am avut cu ce sa-l presez! zilele astea incerc sa-l fac...din nou!
      Sunt curios la Sandu cum i se prezinta...
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • arata bine difuzorul ala asa dar si negru mat parca ar da mai bine

        Comment


        • repede..ti-ai pus si tu eleron de lunetaarata bine

          Comment


          • Bravooo Jokare pentru tot ce ai facut la masinuta asta pana acum! Felicitari!

            Comment


            • arata foarte frumos ...difuzorul parca ar merge mai bine negru mat ...dar si asa arata destul de bine ! feliciari pt toata munca depusa ! si multa bafta in continuare !
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • ce se mai aude cu eleronul ala???

                Comment


                • ...din cate stiu eu...a fost re-montat..., de data asta...fiind remediate problemele aparute prima data...
                  LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

                  Comment


                  • e tzapan misiune indeplinita! sa-i fac maine o baita si sa-i trag 2-3 poze
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • 2 vorbe sa-ti mai spun : BORBET A
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • masina nu e deloc facuta pentru borbet a ...

                        eu zic o pereche de Avus AC-505 ( http://www.majergumi.hu/alufelni/AVU...5%20Silver.jpg ) sau ceva care seamana cu Volk TE37 ( http://img157.imageshack.us/img157/7...olk0051tl4.jpg ) ... dar alta culoare.

                        Comment


                        • Felicitari pentru eleronul de pe luneta l-am vazut ieri live vine foarte bine pe masina.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • Originally posted by Thejock3r View Post
                            e tzapan misiune indeplinita! sa-i fac maine o baita si sa-i trag 2-3 poze
                            pana la urma cum l-ai presat acolo sa se lipeasca?
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • Daca am folosit ce trebuia , cateva bucatele de hartie cu parte adeziva au fost de ajunse ! Intr-o ora era beton !
                              Mersi SDP-isto - sper ca azi sa-i fac baia cuvenita si s-o trag in poze. Si mie-mi place cum pica...
                              @ Silviu - pai ..dau jante spitate pe alte jante spitate ? Nu e combinatie . Masina are nevoie de jante pline , cu buza , ca sa dea bine pe stilul adoptat ( Borbet A , Keskin KT 5 , KT 1 - something like that )
                              Azi voi face programare la polisat farurile - sper ca rezultatul sa fie pe masura asteptarilor mele...
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • jantele cu buza da , iti cad perfect pe masina , dar sa nu fie cu interiorul plin , cum sunt borbet A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google