Red-ul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ultima achizitie si noutate: senzori de parcare. Poze ceva mai tarziu ca nu am cu ce
    Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

    Comment


    • #62
      foarte frumoasa..imi place ca-i rosie..dar de unde ai luat inelele aeratoare rosii? sau tu le-ai facut?
      Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

      Comment


      • #63
        eu le-am facut. sunt rosu cu negru
        Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

        Comment


        • #64
          Ultimele poze cu Golanul. Sper sa va placa.
          Attached Files
          Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

          Comment


          • #65
            incearca sa vopsesti tamburi spate ca da mai bine.. rosu cred ca sar potrivi cel mai bine,
            sigpic

            Comment


            • #66
              Nu vopsi tamburii in rosu.Numai etrierii pe fata.Eu unul nu as pune in evidenta,mai ales printr-o culoare stridenta,tamburii,arata aiurea,expui un minus al masinii
              Cumpar volan de Duster

              Comment


              • #67
                si eu sunt de aceeasi parere cu soboBN, nu cred ca este indicat sa scoti in evidenta faptul ca ai tamburi si nu etrieri, pe fata da vopsestei in rosu dau bine pe culoarea ta.
                ONLY GOD CAN JUDGE ME
                http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                Comment


                • #68
                  Vreau sa-i vopsesc dar negru si etrierii si tamburii.
                  Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                  Comment


                  • #69
                    De aceeasi parere cu tine. Si eu am vopsit zilele trecute tamburii si etrierii tot in negru. Nu stiu cat de bine ar da pe masina sa le scoti in evidenta cu o culoare. Dar e chestie de gusturi.
                    Imi place modelul de jante.
                    sigpic My Black Pearl

                    Comment


                    • #70
                      Pt Tyger Eye04,părerea mea e ca ar trebui sa vopsesti si tamburii mai ales ca aia-s mai urati pt ca-s cu rugina si se vad destul de bine printre spite.Eu zic ca-ti sta bine si cu rosu si cu negru numai nu le lasa asa,decizia e a ta.Eu mi le-am vopsit cu negru cu toate ca si cu rosu mi-ar fi stat bine.Bafta-n continuare.

                      Comment


                      • #71
                        Multumesc pt parerile voastre. Sper sa ajung sa le vopsesc intr-o zi, ca se pare ca dureaza ceva pana ma apuc.
                        Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                        Comment


                        • #72
                          frumos golanu taudrive safe;)
                          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                          Comment


                          • #73
                            arata bine masinuta...imi place..dar nu imi place ca se vede o distanta mare intre aripa si roata pe spate...cu niste arcuri sport ar arata super
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • #74
                              Stiu ca ar trebui lasata mai jos dar nu imi permit acum o investitie in arcuri si amortizoare. Plec in concediu in strainatate. Ma bate gandul sa tai din arcuri. Ramane de vazut.
                              Multumesc pentru aprecieri si ai vostrii Golani arata foarte bine. Restul e ... Logan
                              Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                              Comment


                              • #75
                                ori iei alte arcuri ori ramai cu cele stock...nu taia din ele

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google