Red-ul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    foarte frumoasa a iesit masina....de unde ai achizitionat spoileru spate:>?si la ce pret...ms
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • #92
      App de coada de rechin - mie imi place foarte mult (sechele de cand aveam BMW).
      Spoilerul l-am schimbat pe CASCO, este la acelasi pret cu cel de la PH1
      Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

      Comment


      • #93
        Urmeaza o polisare si o ceruire, chiar necesita. Dupa aceea vreau sa pun oglizi electrice si incalzite si un telescop la portbagaj ca deschide din buton (interior) este.
        Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

        Comment


        • #94
          Cand ai pus bara spate de PH2 a mai trebuit sa modifici ceva?
          sigpic
          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

          Comment


          • #95
            Salutare colegu,azi am discutat ceva nu gluma si sant sigur ca tot ce ti-ai propus o sa faci in curand.Spor la treaba si grija in trafic!!!
            sigpic

            Comment


            • #96
              pfff...pe cat ti-s gumele pe fata...?nu ti se pare ca e cam mic talonu...?
              masina arata ft bine...dar exista o problema....plange dupa arcuri spoooooooort...pune-o pe pamant man...bafta;)
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • #97
                Logan4ever: nu trebuie modificat nimic, doar ca portbagajul va lovii spoilerul in colturi pt ca cel de PH2 are partea de jos indoita inafara
                Cauciucurile sunt pe 195/50/15 si sa stii ca nu imi trebuie arcuri sport, ma uimit cat de bine se tine pe asfalt (asta la stilul meu de mers evident).
                Kelu: Sper sa se indeplineasca desii cred ca polisarea va sarii din schema, lipsa de fonduri cel putin luna asta.
                Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                Comment


                • #98
                  Polisarea a sarit din schema pana la primavara dar nu am ramas restant la oglizile electrice si incalzite. Alea sunt pe masina de ceva timp deja. Sunt foarte utile.
                  Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                  Comment


                  • #99
                    Superba masina, are acel rosu de ferarri.are jante, bara spate de ph2, bara fata de papuc, eleron, luminite, etriere vopsite sau nu, tri xenon,......ma rog o nebunie totala. nu mai bine iti luai modelul cu aer conditionat?
                    scuze de sugestie.

                    Aoleo, sper ca ai scos neonul, nu?
                    Last edited by Atenza; 4 October 2009, 09:31. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • ba atentza...ce ai tu cu noi....???????ai chef de bataie de joc?
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • Atenza - da-mi si mie linkul cu cotetul tau sa vad ce ai. Daca nu iti place tie mizeria mea poate imi place mie ligheanul tau
                        Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                        Comment


                        • e foarte misto masina dar totusi 2 sfaturi , antena aia gps zboar-o , pune un muffler calumea daca nu chiar o toba faina ca vad ca-i benzinar si n-ar suna rau .
                          ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google