B 72 rbg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by nicu_rcn View Post
    salutare, cred ca e cel mai frumos golan pe care l.am vazut bafta in continuare!

    Sal...loganuri frumoase mai sunt..multumesc lafel.

    Cand este intanlire in buc??
    Last edited by b72rbg; 10 January 2011, 00:50. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #47
      intradevar, mai sunt, nu m.am exprimat prea bine, corect era "unul dintre cele mai fumoase"
      in legatura cu intalnirea eu nu stiu, vorbeste cu baieti din bucuresti, in special skandal!
      sigpic

      Comment


      • #48
        Salut..eu sunt invidios pe tine ca ai Azev A mai late de 7,5 j ( ale mele)

        Imi place cum arata acum masina si te-am mai vazut pe la Piata Sudului (eram cu un camion).Inainte cand aveai toba pe mijloc urat arata..Nici cu tobele acestea doua nu prea ma incanta la privit (oricum mai bine decat prima) dar daca tie iti place..este masina ta

        Bafta la modificat si te asteptam pe la intalniri.
        Aici sunt topicurile cu intalnirile loganistilor din bucuresti
        http://www.loganclub.ro/forum/intaln...nta-t4411.html

        http://www.loganclub.ro/forum/intaln...eni-t6294.html

        Te asteptam
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • #49
          Originally posted by matheo66c View Post
          Salut..eu sunt invidios pe tine ca ai Azev A mai late de 7,5 j ( ale mele)

          Imi place cum arata acum masina si te-am mai vazut pe la Piata Sudului (eram cu un camion).Inainte cand aveai toba pe mijloc urat arata..Nici cu tobele acestea doua nu prea ma incanta la privit (oricum mai bine decat prima) dar daca tie iti place..este masina ta

          Bafta la modificat si te asteptam pe la intalniri.
          Aici sunt topicurile cu intalnirile loganistilor din bucuresti
          http://www.loganclub.ro/forum/intaln...nta-t4411.html

          http://www.loganclub.ro/forum/intaln...eni-t6294.html

          Te asteptam
          Sal...daca ai sti tu cat am cautat eu jantele astea...si in legatura cu tipsurile de la evacuare o sa le schimb cand imi gasesc ceea ce caut si le cam caut de ceva vreme...sunt gen alea de pe mercedes slk kompresor...sper sa ajung si eu la cateva intanliri sa va cunosc mai bine pe toti...in rest stima si respect pt voi si restu

          Comment


          • #50
            salut

            La ce bani sunt toate 4 arcurile Weitec?Nu sunt cam mult 6cm?Mai putin nu exista?

            Comment


            • #51
              de cand asteptam sa vad loganu` asta aici
              e frumos l-am vazut si la expo dar era neterminat
              arata super

              Comment


              • #52
                Nice Ride !!!

                Bravo RBG-ule, felicitati pentru masina , ma bucur ca ai hotarat sa o postezi si pe forumul dedicat acestei marcii, ca ai renuntat la toba finala montata la vedere transversal, nu era foarte estetic, sa o tii cat mai clean, low si ingrijita ! ! ! Cateva sugesti : incearca sa scapi de undita aia de pe plafon, exista alternative chiar si sa o elimini complet sa pui antena pe luneta, un set de distantiere macar de 10 mm cred ca ar aduce rotile la linia aripilor si a masinii, stopurile spate inegrite stiu ca nu prea sunt solutii pentru ph2 dar poate gasesti tu ceva, un eleron de luneta cred ca ar fii binevenit si lupe in faruri si inegrite total sau doar pe margine ! ! ! In legatura cu intalnirile noastre saptamanale sunt Sambata ora 15:00 la Sala Polivalenta ! ! !Respect si toate cele bune ! ! !
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • #53
                  Originally posted by pacoste View Post
                  La ce bani sunt toate 4 arcurile Weitec?Nu sunt cam mult 6cm?Mai putin nu exista?
                  pe weitec eu am dat acum 2 ani jumate 150 euro...eu am vrut cele mai joase dar exista si mai putin...acum iti alegi tu dar diferentele sunt enorme intre sport si stoc orice ai alege

                  Originally posted by B-64-MVP View Post
                  Bravo RBG-ule, felicitati pentru masina , ma bucur ca ai hotarat sa o postezi si pe forumul dedicat acestei marcii, ca ai renuntat la toba finala montata la vedere transversal, nu era foarte estetic, sa o tii cat mai clean, low si ingrijita ! ! ! Cateva sugesti : incearca sa scapi de undita aia de pe plafon, exista alternative chiar si sa o elimini complet sa pui antena pe luneta, un set de distantiere macar de 10 mm cred ca ar aduce rotile la linia aripilor si a masinii, stopurile spate inegrite stiu ca nu prea sunt solutii pentru ph2 dar poate gasesti tu ceva, un eleron de luneta cred ca ar fii binevenit si lupe in faruri si inegrite total sau doar pe margine ! ! ! In legatura cu intalnirile noastre saptamanale sunt Sambata ora 15:00 la Sala Polivalenta ! ! !Respect si toate cele bune ! ! !

                  multumesc...undita va disparea complet pana ma gandesc unde ii gasesc al loc,distantiere pe fata nu mai pun si pe spate cu toate ca am roti 10j am distantiere de 2cm,la stopuri si faruri se cauta solutii,nu eleron de luneta a primit(pozele alea sunt mai vechi)...oricum din primavara va fi bagata iar la mesterit...o sa apar si eu la intanliri abia astept salz

                  Originally posted by Mishu View Post
                  de cand asteptam sa vad loganu` asta aici
                  e frumos l-am vazut si la expo dar era neterminat
                  arata super
                  Multumesc pentru aprecieri
                  Last edited by b72rbg; 12 January 2011, 00:27. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #54
                    Vreau si eu un sfat sa imi fac plafonu negru lucios sau sa il las culoarea masinii??

                    Comment


                    • #55
                      Bravo pentru masina !! foarte frumos ,abia astept sa te vad si eu pe la intalniri ! mai bine lasa plafonu la fel ca masina ca da bine asa !!! bafta pe viitor la tunareala !!!
                      sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                      Simply Stance

                      Comment


                      • #56
                        Da, merge sa faci plafonul negru lucios, dar sa nu il faci mat, nu ar arăta bine.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • #57
                          hai ma alex nu toate dau bine cu plafonul negru, cel putin a lui imi place clean...
                          Nu-i bai...

                          Comment


                          • #58
                            El are si folie, merge stas cu negru lucios doar sus, e discret asa, bine ca are si aer-conditionat, trece usor peste canicula, mai ales ca negrul atrage caldura.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • #59
                              si eu am fost de parere ca negru lucios da bine pe a lui. Un VT ar da ceata la o parte si-ar clarifica treburile!
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • #60
                                sper sa te ajute cu ceva
                                prima poza se vrea negru mat si a 2 a lucios....nu prea mi-au iesit asa bine
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google