Separare Logan Ph1 De Ph2

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Separare Logan Ph1 De Ph2

    Sa incept cu inceputul , am avut un logan ph1 o frumusete pe atunci intram pe forum fara probleme pt ca gaseam totul despre Logan , e acum cu ph2 si mai ales de cand nu mai am ph1 si vreau sa-mi iau evident ph2 (nu pt ca imi place mai mult ph2 bine nici nu imi displace,ci pentru ca nu se mai fabrica ph1)
    nu mai gasesc nimic concret de ph2 sau ph1 pentru ca cei care fac un nou THREAD si posteaza nu specifica la titlu daca discutia e pt ph1 sau ph2 si uite asa iei tot forumul la rand sa vezi oare discutia e pt ph1 sau ph2

    Exemplul cel mai clar il am la MY RIDE cand intru si eu ca omul sa vad cate un logam tunarit sau ce au mai pus baietii pe masina lor si caut de imi vin spumele pana gasesc cate un ph2 (adica tre sa iei la rand toate Thread urile ca nu cumva unul din ele sa fie cu vreo discutie pt Logan ph2 si sa o sar

    Cam asta am vrut sa spun poate fac ceva cei care administreaza acest forum , nu ii acuz de nimic doamne fereste doar ca e o sugestie sa incerce pe cat posibil ca atunci cand cauti ceva de ph1 sau ph2 sa nu cauti pana innebunesti ,pana la urma chiar daca ph2 e doar un facelift eu zic ca sunt aproape 2 masini diferite interior-exterior


    Propunerea mea este sa se separe cumva dicutiile despre Loganul ph1 fata de discutiile dspre cel de ph2

    SPER SA NU SUPAR PE NIMENI CU ACEASTA DISCUTIE

  • #2
    Da, ar fi minunat sa se faca chesti asta

    Comment


    • #3
      Propunerea mea este mutare threadului ca nu e aici locul lui.

      Multe dintre chestiile de pe ph1 se potrivesc si la ph2 , mai ales la interior.Si este normal sa nu gasesti prea multe modele de ph2 pt ca e cel mai recent model, aparut de 1 an (sau cat o avea).
      Fara Semnatura.

      Comment


      • #4
        Se continua aici.
        sigpic

        Comment


        • #5
          da voi aveti impresia ca daca e ph2 e alta masina ? sau s-a schimbat mare lucru la ea ?
          e vorba de facelift , deci din punct de vedere tehnic masina e aceeasi , doar ca arata un pic altfel .
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google