DB.07.ZTZ-nervosul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DB.07.ZTZ-nervosul

    O masina modesta.Ceva imbunatatiri interior si putin la exterior.
    Accept critici,pareri dar nu accept jigniri,insulte.
    Va respect,vreau sa fiu respectat.
    Cu stima.
    Attached Files

  • #2
    Parca mai aveai inca un My Ride cu ea.ma insel eu sau asa este?
    Last edited by Irinel TIN; 12 January 2011, 20:23.

    Comment


    • #3
      Ceasuri prestige,inele cromate ,cumparate din magazin,computer bord,cip tuning -motor,sprituitoare,senzor usi,leduri,folie carbon panou central,oglinzi electrice,proiectoare.

      Comment


      • #4
        am si eu o intrebare, ce face senzorul de la usi, daca tot insiri multe optiuni care le-ai facut la masina fa si un comentariu sa nu citim degeaba, si altceva, ai spus proiectoare, care proiectoare ca in poze sunt cele originale, masina nu a avut sa le-ai montat ulterior, ne bagi in ceata daca nu faci si niste explicatii

        Comment


        • #5
          masina este un preferance din 2005,a avut din fabrica doar:air bag sofer si pasager,geamuri electrice fata.
          am adaugat :oglinzi electrice,proiectoare,ceasuri prestige,lumini albe si limbile la ceasuri rosii,leduri albe consola geamuri ,leduri rosii la concola,incalzire,senzori usi,sprituitoare,dispozitiv impulsionabil,dispozitiz de inchidere geamuri atunci cand inchizi masina si geamul este deschis,2 chei tip passat,alarma,claxoane,folii pe geamuri ,folie pe capota si porbagaj.

          Comment


          • #6
            Priectoarele cred ca sunt puse ca parca se vede silicon pe margine.Bafta in continoare
            Logan PH2 - 1.6,16v
            Logan PH1 - 1.6 MPi

            Comment


            • #7
              Domnule aviatorul76, nu ar trebuii sa te superi pe colegii de forum, cand ti'ai deschis acest threand stiai ce te poate astepta, Multa bafta cu masina si accepta criticiile
              sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

              Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

              Comment


              • #8
                Frumoasa culoare.dece nu ai facut si plafonu negru??
                Last edited by crististreulea; 13 January 2011, 02:40.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  bine zis Pipane! lasa-ti omul in pace!
                  bine ai venit intre noi! spor la toate in continuare! frumoasa combinatia de culori rosu negru!
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • #10
                    si apropo...
                    bine ai venit printre noi!masina este frumoasa dar scapa de aerotoarele alea,si pune originale grii,scapa de stemel din spate,ca tot ai pus autocolant trebuia sa le scoti!nu te bagi sa o faci nervoasa?
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • #11
                      Multumesc tuturor.Accept si criticile si laudele.Sper sa ne vedem la regionala de la Brasov.

                      Te rog, fara link-uri externe. Multumesc.
                      Last edited by Cezar; 13 January 2011, 11:18.

                      Comment


                      • #12
                        Scurta lectie de scriere pe calculator:

                        Dupa fiecare virgula si dupa fiecare punct, foloseste un SPATIU. De asemenea, mai apasa si ENTER din cand in cand, separa-ti frazele cu el, foloseste paragrafele, sa se inteleaga ce scrii


                        Nu in ultimul rand, INAINTE de a da SEND la mesaj, verifica de 2 ori ce ai scris, si corecteaza. Nu ne lasa pe noi sa corectam in minte ineptiile tale.


                        Daca nu citesti macar o data sfaturile mele si in continuare vei scrie gresit, inseamna ca esti tolomac rau (a nu se considera atac la persoana, pentru ca atacul eventual este conditionat de citirea mesajului de catre personajul caruia i se adreseaza)

                        Si nu-ti mai face reclama la site, stim cu totii ca esti "profesor" si ca joci Counter Strike in retea cu pustii de 12 ani la club...
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Nu stiu daca din topicul trecut am citit bine "filtru sport" ocazional, e adevarat?
                          Daca da as vrea si eu cateva poze
                          Click! - http://www.youtube.com/watch?v=P9IGaLsK4s4

                          Comment


                          • #14
                            Faina masina.de unde ti-ai cumparat mocheta de la copota motor?vreau sa imi cumpar si eu si nu gasesc. e mai silentioasa masina daca ai pus mocheta la motor? multi km fara probleme
                            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...2.html?t=27652

                            Comment


                            • #15
                              Salut ,mocheta de la motor am cumparat-o de la un parc de dezmembrari auto,am dat pe ea 50 lei,filtru sport l-am pus doar sa vad cat consuma masina si se aude motorul altfel,l-am tinut pe masina o zi.
                              Nu se mai aude zgomotul asta de tare si o folesesc mai mult iarna(moheta motor).
                              Nu se merita sa iti pui filtru sport ,avem prea mult praf pe drum.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google