B 860 hmv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fratilor ce aveti ma cu treaba cu talonul ? Atunci hai sa nnu mai facem nimic la masina ca poate ne lasa nenea militianul fara talon.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • Daca stam sa o luam asa numai facem nimica ...
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • Ce e cu patrarelul ala gri ...e inestetic ...tot interiorul negru aia gri
        sigpic
        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

        Comment


        • Bai nene daca esti prost normal ca ramai fara talon , nu am ramas niciodata fara talon pentru jante sau faruri......bucatica aia gri defapt e cromata si e in "trend" cu nichelul de la grila

          Comment


          • una bucata like de la mine!
            avand in vedere cromul de la grila..sa-nteleg ca nu va mai fi niciun badboy look?

            Comment


            • Din pacate trebuie sa Vad ce sa intamplat cu un led din farul debpe dreapta in rest se prezinta asa
              Attached Files

              Comment


              • Originally posted by hmv86 View Post
                Nu e inchisa de tot , mai are cateva spatii libere pe.unde am bagat ledrile , dar probabil conteaza forma ornamentului si cromul care ti-a mai ramas in far(reflecta in el,la mine e mat)



                Cam asa asa arata farurile momentan,o sa revin cu poze si noaptea


                Exact ce-ti ziceam acum nichelu ala ornamental de pe calandru e ca nuca-n perete la fel si emblema cu prea mult negru in far....

                Comment


                • emblema scoasa ... si calandrul vopsit frumos negru ! Si nu arata rau deloc !
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • Nu arata rau acum sau negru tot ?

                    Comment


                    • Negru tot aş zice eu

                      Comment


                      • mai lucram si la golanul meu
                        Attached Files

                        Comment


                        • acum arata asa....... la "anu" o sa vopsesc si bara fata ( cea de pe masina e de teste) , farurile o sa le modific iar, o sa vad daca arata altfel cu tot interiorul farului negru lucios si o sa schimb si culoarea ornamentului de lupa


                          intrbare intrebatoare : stie careva pe unde gasesc o capota portbagaj de facelift ? am sunat la toate anunturile pe care le-am gasit pe net si desi mai sunt valabile nimeni nu are piesa respectiva :| , help pls
                          Attached Files

                          Comment


                          • Imi pare ca aveau cei de la Sabareni , cu dezmembrari logan 0765773777.Eu cand am intrebat de portbagaj pentru facelift aveau la 500ron . Asta prin noiembrie...

                            Comment


                            • chestia e in felul urmator cautam de o saptamana de zile portbagaj si erau doar cateva la 800 lei din care 80% apartineau aceluiasi numar de telefon, si sa zic ca m-am uitat in dimineata asta si am vazut un anunt nou la ora 9 dimineata cu un portbagaj la 750 de lei si sun la ora 9 jumate si imi spune ala ca nu are .........am ramas putin stupefiat , chestia e ca zicea ca nu a avut deloc.....................

                              Comment


                              • Deci o faci PH 2. D-aia n-am mai văzut eu mașina pe f. De cais

                                Pt capotă încearcă la dezmembrări la ieșire din Dimieni spre Balotești ( lângă calea ferată ).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google