B 860 hmv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am ramas fara cuvinte. Cum spuneau si baietii...avansezi FOARTE repede...dar avansezi foarte bine...si imi place ce iese. Hai cu noile modificari ca ai idei bune
    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

    Comment


    • are nevoie de niste jante...

      O intrebare am, de ce ai cautat sai iei masina asta atata timp la un pret cat mai mic ca acum sa ii pui servo, geamuri etc, adica multa bataie de cap si ramai si cu piese pe care nu le vrea nimeni... cand puteai de la bun inceput sa iei una cu toate dotarile si cu aia sa incepi proiectul ???

      Comment


      • in momentul cand am luat masina nu aveam bani decat de o "Coaja" si dupa ceva timp am facut rost de bani si de idei si m-am apucat sa o modific

        Comment


        • multe modificari...daca te gandesti sa schimbi masina...pierzi enorm....
          sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

          Comment


          • ce rost ar avea sa o vanda acuma ? ...
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • am avut un logan si l-am vandut din anumite probleme si mi-am luat tot logan, din mai multe motive(cel mai important e legat de costuri) deci de vandut nici nu se pune problema

              Comment


              • esti pus zdravan rau pe modificari...ceea ce e un lucru foarte bun
                imi plac modificarile..foarte tari
                bafta in continuare !

                Comment


                • Mai incet cu modificarile si investitiile ca trimit fiscul pe tine ,sa justifici banii .
                  Hai si tu cu o culoare custom si sa-i facem invidiosi pe ursuleti si pe cei care iau la misto masina autohtona

                  Comment


                  • hai ca dintr o data ai innebunit si tu)) in sensu bun:P tine o tot asaatatea culori interesante pe site...tu fi mai ingenios,fa o roz bombon sa fi mai cu mot))glumeam:Pce zici de un galben pai?un alb perlat?un portocaliu aprins?sau sunt prea indraznete?
                    AdY_JmL_2015

                    Comment


                    • Pana la urma deschiderea usilor din exterior cum se face?

                      Ai gasit un plan cu motorase etc. ?? Ma gandeam la colegul nostru Joker sa-ti fi dat un sfat ceva.....

                      Spor la modificari si la ce ti-ai propus.
                      real power..... diesel power by

                      Comment


                      • momentan doar usa sofer o deschid din telecomanda alarmei si folosesc un fel de actuator (banuiesc ca asa se numeste) de portbagaj de espero dar singura mea problema momentan e aceea ca alarma are o functie de inchidere si deschidere a usilor cand iau contactu si ma deranjeaza ca atunci cand opresc motorul mi se deschide usa, deci rezolvarea este ca trebuie sa ma duc la baietii ce mi-au montat alarma sa imi anuleze functia aia

                        in rest se comporta bine deschiderea , mai vreau sa fac rost de inca 3 actuatori ca sa ii montez si pe celelalte usi

                        Comment


                        • spor la modificari
                          sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                          Comment


                          • Vorbeste cu Pipan .....este colegul nostru care este din patria lui Espero, si poate te ajuta cu restul de motorase s pentru celelalte usi.Eu ti le aduc la Bucuresti.
                            real power..... diesel power by

                            Comment


                            • o sa-i dau un tarrrr sa vedem , ca mai astept un raspuns din partea cuiva cu niste scaune si nu stiu ce sa fac in continuare

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google