B 860 hmv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • blocul ala de lumini crezi ca vei reusi sa.l faci functional?
    sigpic

    Comment


    • de functional o sa fie functional , binenteles nu pe auto ca trebuie sa mai fac cateva modificari, problema e alta, eu as vrea sa anulez blocu de lumini al masini dar am o problema cu semnalizarea........daca imi bat capu rezolv si asta dar inca mai astept putin sa obtin cateva informatii de la cineva

      Comment


      • in afara de semnalizare mai trebuie sa rezolvi cu claxonul si comutarea pe faza lunga!
        sigpic

        Comment


        • butonu ala mare si rotund are pe fiecare pozitie cate doua ridicari dar nu stiu daca functioneaza si ca faza lunga, mai daca vrei sa faci ceva gasesti solutii la orice, cap si bani sa ai ), oricum il pot folosi la foarte multe chestii la masina pentru ca are multe functii
          Last edited by hmv86; 14 June 2012, 23:28.

          Comment


          • Daca ai nevoie de maneta semnalizare ca sa pui luminile pe butonul ala, sa zici! Fara misto acum dar daca poti sa-i faci prindere, iti dau o maneta de dacia 1307! Legaturile sunt mizilic!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by hmv86 View Post
              butonu ala mare si rotund are pe fiecare pozitie cate doua ridicari
              Acele "ridicaturi" sunt pentru proiectoarele de ceata respectiv stopul ceata sau cel putin la mine asa e .
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment


              • am schimbat placutele spate azi iar pedala din pacate e tot moarta,le iau prin eliminare acum,o sa schimb si discurile ,le iau prin eliminare iar daca nici asa nu merge atunci ramane sa schimb pompa :|

                Comment


                • Asteapta sa se mai pasuiasca placutele. Poate se mai intareste pedala!
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • nu are nici o treaba , probabil o sa caut garnituri pentru pompa sau o sa schimb pompa cu totu daca nu reusesc nimic cu discurile

                    Comment


                    • Care te pocneste in stanga spate acum, isi cam blesteama zilele!
                      sigpic

                      Comment


                      • work in progres , incet incet prinde viata )
                        Attached Files

                        Comment


                        • pana la toamna o termini?
                          *****
                          sigpic
                          http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                          Comment


                          • bravo drace, spor la finisare si sa iasa bling bling !!!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • Originally posted by fuguletz View Post
                              Care te pocneste in stanga spate acum, isi cam blesteama zilele!
                              intr-un fel m-as bucura dar mai bine lasa asa ) am muncit prea mult ca sa strice altul
                              Originally posted by razvan_boss View Post
                              pana la toamna o termini?
                              eu sper luna care vine totusi

                              Originally posted by B-64-MVP View Post
                              bravo drace, spor la finisare si sa iasa bling bling !!!
                              sa dea domnu, oricum iese sunt mandru ca am muncit la ea cu pasiune

                              Comment


                              • mai muncim si noi putin la masina si rezultatul e ca am antifonat pasajele. si tot ce reprezinta tabla sub rotile din spate ,poze nu am dar am folosit acelasi antifon ca pentru portbagaj

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google