B 860 hmv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ar fi o idee cu motorul 16v...tin si eu minte Loganul ala pe care se inlocuise 1.4 cu 1.6 16v...era la vanzare.
    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

    Comment


    • nu e vorba de puterea motorului ca sunt multumit de cum se "taraste" , daca nu se vinde masina intr-o luna jumate, atunci o sa ii pun AC si o sa ii rectific toate problemele ppe care le mai are si mergem inainte

      Comment


      • Eu zic ca e cel mai bine asa.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • sambata ma duc sa achizitionez grila pentru bara,

          pentru cine e interesat am un logan diesel pentru dezmembrat,e complet.momentan ,are AC(momentan oprit de mine ),geamuri electrice fata /spate,oglinzi normale electrice,etc

          Comment


          • la caroserie cum arata dci-ul>??
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • masina e intreaga,se vinde toata la 1800 euro(nu are carte),astept putin sa vad daca se vinde masina intreaga daca nu o facem bucati

              Comment


              • Nu se potriveste toata instalatia de aer de la dci la benzinar!
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • e benzina se pare, am deschis un thread separat pentru el, sa ii dea drumu nenea moderator si negociem

                  Comment


                  • Daca o dezmembrezi fuzeta dreapta este a mea completa si poate si planetara.

                    O rezervi de acum te rog.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • Eu nu inteleg , dc vreti atata putere? am mers azi cu un 1.4 ) daca schimbi la 5000 ai putere suficienta )) glumesc
                      http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                      Comment


                      • cand o sa faci niste modificari de genu meu o sa ai surpriza sa vezi ca nu mai trage la fel, iti dau un exemplu: jantele

                        mergem sau nu ? https://www.facebook.com/events/445076772202413/
                        Last edited by hmv86; 13 September 2012, 22:43. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • spunetimi va rog cum se vorbeste pe saitul asta ca sun incepator si nu prea le am,as vrea sa mai intreb si eu una,alta

                          de ex.mi-am activat martorul de usi deschise din bord,merge totul bine se aprinde la fiecare usa,doar ca pe timp de noapte la punerea contactului se observa o mica clipire a acestui martor(aproximativ o secunda si cu intensitate slaba) pe urma e ok,ziua nici nu se observa nimic,oare este ceva in neregula sau asa e normal,as vrea sa stiu la care au din fabrica tot asa e?
                          Last edited by dorinelm; 15 September 2012, 21:09. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • v-am zis ca acum ceva timp niste puslamale de copii mi-au dat cu mingea in oglinda si mi-au rupt mecanismul de reglaj, ieri am primit donatie o oglinda de golf 4 si surprinzator mecanismul din interior e exact la fel ca la logan inclusiv mufa care intra in motorase care are tot 3 fire

                            in prima poza e mecanismul de la logan iar in a doua cel de golf
                            Attached Files

                            Comment


                            • Sa mai zica lumea ca Loganul nu e masina! Adica se potrivesc "piese" de la Golf?
                              PS: Glumesc. Bafta sa repari stricaciunea!

                              Comment


                              • ................
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google