13rrs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Masina e foarte frumoasa si va fi si mai frumoasa dupa ce o trantesti.Dar la interior nu imi prea place ca ai lipit acea folie de carbon pentru ca acum nu mai este asa primitor,dar gusturile nu se discuta.Bafta!
    Last edited by Vlad24; 20 February 2011, 00:34.

    Comment


    • #62
      o sa vina si suspensia completa -4.5 dar fiind talonul pe 40 la pneuri cred ca tot o sa ramana putin cam mult loc. o sa ies sa masor distanta actuala intre pneu si aripa si fac un calcul scurt... apoi daca stie cineva in photoshop sa lase masina mai jos acel procent care o sa-l calculez..

      8,5-9 cm pe fata si 10 pe spate. daca poate cineva sa lase masina la jumatatea distantei care e in fotografie
      Last edited by rares.13rrs; 20 February 2011, 17:54. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #63
        Foarte frumos exemplarul, finut si cu mult gust..

        Cum se numeste modelul de jante?
        Just Hold Onnnnnn....

        Comment


        • #64
          jantele sunt Aluett. modelul nu stiu care e

          ca o prima impersie, masina sta mai bine pe sosea, franeaza mai bine (pe zapada sunt varza) insa pneurile de pe spate cred sunt foaaarteee galagioase.

          am remarcat o problema tehnica, in momentul in care virez dreapta apare un sunet ciudat, de cauciuc parca la compartimentul motor. stie cineva ce poate fi ?
          Last edited by rares.13rrs; 21 February 2011, 01:12. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #65
            pe zapada sunt varza pneurile astea

            Comment


            • #66
              cam invechit modelul ales la jante. nu prea se mai poarta nituri. sunt luate sh? dar oricum, prin ce noroaie umbli cu ea nici nu trebuie sa pui ceva de calitate
              sigpic
              http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

              Comment


              • #67
                dar care e trendul in 2011, wolfrace pe 15 si neoane ? ... sau stikerul RenaultF1Team ?
                Last edited by rares.13rrs; 1 April 2011, 01:32.

                Comment


                • #68
                  foarte frumoasa masina facuta cu bun gust exact cum imi place si mie, trebuie sa mio areti odata mai bine, jantele sunt foarte tari , nu stiu ce aveti cu ele, oricum iti dau dreptate la faza cu "Wolfrace pe 15" ) . ne vedem pe strazi

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google