B 83 DSL The New Guy!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si tu esti genul de sofer care isi aprinde si farurile cu ''xenon'' si proiectoarele cu halogen in accelasi timp???
    http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

    Comment


    • 1.hai ca vedem cand o fi proiectul DSL gata
      2.nu bo$$, am becuri din targ pe masina si nu mi`e rusine sa recunosc

      Comment


      • pai eu vb de prezent nu vb de viitor, ca asa oricine poate spune "lasa frate ca vb dupa ce pun eu turbina si dresez caii sa mearga la trap si alte minuni". masina merge f bine si acuma si sunt convins ca o sa iasa ceva super cand o sa fie gata cu toate cele. asa ca, bafta la modificari!

        Comment


        • offf-topic: buna asta cu "dresez caii sa mearga la trap" )

          Comment


          • Stie ala cu MCV-u sa plece de n-ar mai pleca). Oricum bateai 1.6 MCV. Incearca sa bati 1.6 berlina, acolo e mai altfel si cu un sofer bun nu soferi' de duminica.

            Scoate neonu' si sa o lasi mai jos!
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • pun pariu ca mcv-ul e LEOMCV si nu are nicio treaba. ud pe jos si pleaca din limitare parca are autoblocant si a-2 a a schimbat-o dupa 3 secunde de cand a ajuns in limitare.

              Nu zic ca dci-ul de 70 resoftat nu ar face mcv doar ca diferenta ar fi fost mai mica daca soferul mcv-ului avea si el vreo treaba cu asta.
              Last edited by o8MeLC; 14 April 2011, 22:55.

              Comment


              • LOL ce start..
                AG 64 P U F

                Comment


                • Originally posted by costyn955 View Post
                  hai hai
                  acuma daca voi sunteti motorinari nu fortati nota
                  ca si-a luat-o si DSL-u de la niste benzinare din cate bine imi aduc eu aminte
                  de la mine si-a luato ..dsl ule nu te supara ..leo nu stie sa mearga cu masina.
                  sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Comment


                  • Daca nu-s cumva nitel offtopic, daca Leo e asa afon, cum de a batut Supernova cu 1.6 MCV?
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • Pai leo a luat si el carnetu de 1 an si voi il intatratati la prostii)) in loc sa il temperati ..s a vazut ca a plecat prost , a schimbat prost ..etc
                      asta nu il scuza si nu justifica comportamentul badaranos de dupa ...de copil...de parac ii luase dsl u "jucaria")))
                      ...ma voi astia de Bucuresti aveti ceva cu lasatul .....))) unde frate ca le rupem in gropane
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • ai dreptate diessele...si a lua to peste cap in primul rand este un copil fata de dsl ul....invata el mai tarziu...dsl ule tata un sfat dai luminile de sub ia jos...e doar o parere..si o sa vezi ca o sati mai zica lumea,nus singurul.bafta la ce ti-ai propus.
                        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Comment


                        • Baieti, ce a fost, a fost. Nu conteaza. Tare vorba: domina ca sa nu fii dominat !


                          Originally posted by florin_dnf View Post
                          .bafta la ce ti-ai propus.
                          Daca spui asta FLORINE, inseamna ca ai aflat ce trebuie sa ajunga pa diesel-ul meu:
                          1
                          2
                          Unii poate stiu despre ce este vorba!
                          Attached Files
                          Last edited by DSL; 15 April 2011, 22:00.
                          sigpic
                          http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                          Comment


                          • This 250psi variable-speed pump is marketed as the highest-pressure pump on the market. ... asta spune tot... spor la lucru si sa o folosesti cu cap ;)

                            Comment


                            • Nu stiu ce aveti voi cu neoanele lui dar mie chiar imi plac ..
                              Si am respect pentru chestia ca nu oricine are asa ceva .. si credeti-ma ca multi si-ar dori, dar bineinteles fiecare e cu gusturile lui in tuning, anumite piese nu trebuiesc contestate ..
                              Un bun exemplu ar fi cel cu unirea dungilor la bara fatza, eu unul prefer plasa indiferent de situatie si s-a vazut diferenta de la inceputul intalnirilor, 50% dintre membrii LCP prefera unirea dungilor, 20 prefera plasa iar restul de 30% si-ar dori unirea dungilor dar nu a venit inca momentul $.

                              Comment


                              • una peste alta e frumoasa masina ce sa mai ... bv

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google