B 83 DSL The New Guy!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca schimba ca la 1:01 din video asta http://www.youtube.com/watch?v=B8aBopVCA2M atunci n-ai ce sa astepti
    Cumpar volan de Duster

    Comment


    • Fortza, fortza DSL ) Intrebati-l ce a patit aseara )) Omu venea lansat din spate, cu toate ca l-am vazut tarziu.....din treapta 5 i-am dat 2 si l-am ars ca pe soarece
      Domina ca sa nu fi dominat!

      Comment


      • leo tata...ai dat a doua dintr a cincea..sa fim seriosi...l oi fi devansat, da totusi, daca vii cu d astea, mi e greu sa te cred
        sigpic

        Comment


        • ))))) mergeai cu a 5 la 50 -60 la ora ?

          Comment


          • avea a 5 la 140 si ia dat a 2 ,si au sarit pinioanele din cutie))))
            http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

            Comment


            • Da aveam exact 50 cu a 5-a , mergeam linistit prin oras....cand vad ca vine DSL lansat....si 2 pana la 100.....continuarea o deduceti....daca nu ma credeti....voi face si o filmare....
              Domina ca sa nu fi dominat!

              Comment


              • 2 pana la 100 ...? o dai si tu in diverse ... ti-am vazut masina trage si se aude bine dar...

                haide-ti sa nu-i mai poluam threadul , ca se bucura

                Comment


                • Cu limitarea la 7000rpm ajunge a2a pana la 100.
                  PE CEAS.In realitate nu stiu cat o fi.
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • da a 2 la 100 si cand io dai pe a 3 deja cred ca se duce undeva in 180,vorba lu un coleg de pe forum ,ar trebui elimitata treapta a 4 si a 5)
                    http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                    Comment


                    • Originally posted by - Geo - View Post
                      leo tata...ai dat a doua dintr a cincea..sa fim seriosi...l oi fi devansat, da totusi, daca vii cu d astea, mi e greu sa te cred
                      nu mai omule, el doar a trecut pe langa mine si a desfacut geamul si mi-a aruncat o flegma pe parbriz, si cand l-am alergat a fugit ca copilu la tzara. Dar chestia asta, nu ramane asa. Ai degenerat-o aiurea, dintr-o simpla competie, a ajuns un scandal si stii prea bine ce era sa iasa si la jupiter city.
                      sigpic
                      http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                      Comment


                      • DSL pana la urma ce-ai facut la Mioveni... eram chiar curios cum trage masina la 130 de cai. Vreau sa imi iau si eu un powerbox pentru masina de serviciu si cred ca esti cam singurul pe care il stiu ca are...

                        O seara buna.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by DSL View Post
                          nu mai omule, el doar a trecut pe langa mine si a desfacut geamul si mi-a aruncat o flegma pe parbriz, si cand l-am alergat a fugit ca copilu la tzara. Dar chestia asta, nu ramane asa. Ai degenerat-o aiurea, dintr-o simpla competie, a ajuns un scandal si stii prea bine ce era sa iasa si la jupiter city.
                          nu iau apararea nimanui, dar totusi daca s.a intamplat asa...
                          parca suntem colegi, sau asa ar trebui, eu credeam ca certurile sunt doar pe forum, nu si in realitate, pacat, mare pacat ca unii oameni se comporta asa
                          ps: dsl, lasa si tu razbunarea, sti vorba: "cel mai destept cedeaza"
                          ps 2: nu am zis ca dsl are dreptate (asta in cazul in care cineva intelege lucrul asta)
                          Last edited by nicu_rcn; 27 June 2011, 19:51.
                          sigpic

                          Comment


                          • Multa maturitate aici!!!!

                            PACAT.
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • Originally posted by Mariusrs View Post
                              da a 2 la 100 si cand io dai pe a 3 deja cred ca se duce undeva in 180,vorba lu un coleg de pe forum ,ar trebui elimitata treapta a 4 si a 5)
                              Vorbesti aiurea.Cum am mai scris, cu limitarea in 7000rpm se poate 100 cu a2a.PE CEAS.Cu toate ca nu are rost sa o duci pana acolo fara modificari serioase la motor.
                              LA 7000rpm ai asa:
                              a1a-55
                              a2a-100
                              a3a-140
                              a4a-190
                              Scuze de offtopic DSL.
                              AG 16 Y M A

                              Comment


                              • la mine a 4-a pe 1.6 mai mult de 160-165 nu s-a dus...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google