Un nou proiect - Dacia Logan F7P (1.8 16v)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bre mai taie din ele dale dracului de spire....cand ma uit la masina ta o vad pe a meachiar imi placehai spor incontinuare ca tu sti ce ai de facut.....sa te dau o tura cu buburuza.....
    sigpic

    Comment


    • Masina e foarte buna pentru liniute. Gogaie, nu-i rata menirea pentru care a fost construita!! Nu-i pune servoo!
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • Drace : e doar o copie ieftina a masini tale ) .......e bine ca place cuiva abia astept sa ma dai cu gargarita

        Momaie : am prins gustul asa de tare al liniilor de cateva zile incat .......nu ma mai satur...drept dovada am reusit sa imi f*t cadru motor,radiator si bara intr-un scoar de tramvai ..dintr-o mare prostie
        si cum prostia se plateste azi am fost la pitesti dupa un cadru nou orginal si asa cel vechi era pocnit odata usor

        Zgomotoasa a inghitit un ulei nou pentru supapele ei Eneos Sustina

        +2 filme cu evacuarea

        http://www.youtube.com/watch?v=DK-5-...feature=relmfu
        Attached Files
        Last edited by lau911; 12 July 2012, 00:45.
        sigpic
        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

        Comment


        • Ce fita arata fisele alea albastre printre tot jegul de la motor :P
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • Offf las ca o faci tu....hai spor la treaba si hai la indemanare....
            sigpic

            Comment


            • masina e gata,sa faca geometria s sa-i dea sandale...dar cu grija
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • Da drace ....cred ca o sa ajung duminica

                Maheto mare om mare caracter ..nu stiu ce ma faceam fara el multumesc inca odata ca ti-ai facut timp ..sa ma servesti

                Multumesc si lui Marcs ca ma suportat ultimele zile si m-a tinut cu moralul sus

                O sa ii fac maine geometria , ca sta volanul stamb ) si sa verific rotile daca tot ma duc

                trebuie sa "soricific" bara si sa o prind pana imi cumpar alta
                Attached Files
                Last edited by lau911; 12 July 2012, 23:40.
                sigpic
                Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                Comment


                • ia de aici

                  hai sa ii punem perfuzia si sa urci lipicioasele alea pe ea
                  Attached Files

                  Comment


                  • Am fost sabotat ...uite pe cine cresti ....nu mai da ma afara din casa

                    Am achizitionat anvelopele ....pe masura franelor , trebuiau sa fie 4 dar dupa distractia cu cadrul ..s-a redus la 2 bucati Yokohama Parada SPec2 195 50 15 .. o sa le pun azi cand fac geometria ,daca soseau mai devreme poate nu faceam "POC"!
                    sigpic
                    Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                    Comment


                    • Super tari anvelopele,asa am patit si eu inainte sa vina Toyo-urile noi am bushito.....asa am zis si eu ca daca veneau mai devreme ma opream la timp.
                      sigpic

                      Comment


                      • mai bine luai toyo ...parerea mea

                        Comment


                        • Nu stiu care a fost diferenta de pretastea arata si merg foarte bine sunt peste toyo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Toyo, neToyo, sunt foarte bune parerea mea. Deja ma plictiseam, "isi ia si asta T1R, hopaa, si asta, si asta.." si era deja monotonie. Imi place ca vrei sa fii mai altfel Gogaie. Multi lovesc o singura masina, monotonie iar tu 20 dintr-un foc!
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Daca mi-ar da cineva 1000ron pe degeaba mi-as lua Toyo,ce daca au toti :P.Asta mic vad ca se pregateste serios pt Mioveni .
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • Originally posted by aleXpeed View Post
                                Toyo, neToyo, sunt foarte bune parerea mea. Deja ma plictiseam, "isi ia si asta T1R, hopaa, si asta, si asta.." si era deja monotonie. Imi place ca vrei sa fii mai altfel Gogaie. Multi lovesc o singura masina, monotonie iar tu 20 dintr-un foc!
                                Stai linistit ca si Yokohama daca era la oferta se umplea forumu de ele.
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google