B-74-beo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B-74-beo

    Ce sa va zic..,,,cate ceva despre masina....Logan Kiss FM fabr.2008...la care i-am adus urmatoarele modificari...:P...:Folie omologata,jante aliaj,spoiler fata pilot,praguri,eleron portbagaj si luneta,kit xenon faza lunga faza scurta H1 si proiectoare,toba finala sport,triple tuning si faruri cu angel eyes,schimbat culoare bord,DVD cu tun si statie JBL....
    Attached Files

  • #2
    o sa revin cu mai multe poze mai recente......

    Comment


    • #3
      Salut.

      Nu-mi place de loc acest kit de la pilot, eu zic ca nu da bine pe logan. E mult prea mare/inalt. Inteleg conceptia, ca masina astfel arata mai low, dar e prea mult. Mai bine cobori masina din arcuri. Nici sa-mi plateasca nu l-as monta pe a mea.
      Nu obisnuiesc sa ma leg de inscriptiile de pe masini, dar ABT pe un logan, langa sigla Renault? Pffff.....
      La jante nu ar strica un polish de 1000 de euro, par cam obosite :P

      O intrebare: mi se pare mie, sau sunt mai multe feluri de rosu pe logan? Am vazut unele mai mat (nu fiindca nu erau ingrijite) si unele mai intens.

      Comment


      • #4
        aripa fata stanga a fost vopsita....mie unul chiar imi place kitul de pilot...:P daa fiecare cu parerea lui;)

        Comment


        • #5
          interesanta masina,inafara de body kitt incearca sa o tii cat mai CLEAN,fara alte "briz brizuri".............bafta
          Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
          -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
          Silent Coat.

          Comment


          • #6
            Masina arata bine,dar zic sa dai jos de pe portbagaj inscriptiile cu "tuning" si "abt" si colantul ala cu logan ca nu dau deloc bine si de asemenea deflectoarele de la stergatoare ar trebui eliminate.In rest,sa ai bafta de loganel si sa te plimbe cu placere.Bafta!

            Comment


            • #8
              Frumoasă maşină , dar ca o parere, ar fi bine să renunţi la acele litere/stikere cu tuning .
              Skypeeâ„¢

              Comment


              • #9
                deflectoarele si colantul cu logan si parasolarul pe fata nu le mai am de mult...D ms pt aprecieri..si o sa urmez si sfaturile voastre

                Comment


                • #10
                  O vinzi? De ce ai lipit numarul de telefon pe luneta?
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • #11
                    nu o vand....e lipit asa la vrajala)

                    Comment


                    • #12
                      Masina arata bine,gusturile nu se discuta in materie de tuning.Dar da jos ce ai lipit ABT....Tuning alea de pe portbagaj nu si au rostul acolo.Numarul de telefon,este pentru gagici Niki..asa cred eu nu ca ar vrea sa vanda masina.Bafta in continuare.
                      CARPE DIEM!

                      Comment


                      • #13
                        Aaaaa, e la vrajala... sa te sune gajicili jhmechere
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • #14
                          Ar arata mult mai bine fara siglele alea pe portbagaj. Prelungirea din spate... daca in fata ai bara de la pilot, puteai sa pui si in spate bara de la pilot, nu prelungire. Dar daca tot ai pus prelungire, macar integrata in bara cu fibra. Ar arata mult mai bine asa. In rest e OK
                          Attached Files
                          sigpic
                          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                          Comment


                          • #15
                            Si mie imi place masina, in special partea din fata, la spate imi plac stopurile si eleronul de luneta!!In interior imi plac ceasurile.
                            Ce planuri mai ai??
                            Tinc fest !!

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google