Sm62bcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sm62bcv

    Buna , imi prezint si eu masina , Logan Laureat 2004 .
    pana in prezent nu i am facut f multe lucruri ... niste jante 7j/et37/r15 .
    leduri la picioare fatza - spate , am legat leduri suplimentare la numar si pozitie care se aprind la deschidera usilor din telecomanda .
    De vreo 3 luni asha am taiat arcurile ( pt aspect -nu suntin ca am suspensie sport ) -o spira pe fatza si una jumate pe spate... se comporta f bine...
    Muzica: Cdplayer -Kenwood , boxe SAL si Woofer in portbagaj .

  • #2
    am uitat sa atasez niste poze .
    Attached Files

    Comment


    • #3
      Hai cu pozele , sa vedem si noi masinuta !

      Primul set de jante, din prima poza arata beton!
      Last edited by florin.fanatik; 5 March 2011, 23:10.
      sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

      Comment


      • #4
        la fel ca a mea ...an, culoare si dotari de fabrica
        Cristi-VNC

        Comment


        • #5
          janta dupa fata din prima poza e stramba?:-s Foarte frumoasa masina.Bafta!

          Comment


          • #6
            Da, asa pare , putin stramba in partea de sus...
            sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

            Comment


            • #7
              prima poza ...la bara fata e VT ?

              Comment


              • #8
                Originally posted by Mishu View Post
                prima poza ...la bara fata e VT ?
                da , facuta in paint sa vad cam cum ar da fara alea acolo , nu mi-am dat seama ca e poza aia...

                Comment


                • #9
                  frumoasa masina.
                  erau frumoase jantele din prima poza , ii statea mai bine cu ele
                  multi km fara probleme
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    jante erau pe 17 , le am avut vara trecuta , nu erau stranbe doar ca erau grele 20kg/roata si mai aveau unele mici defecte si cam greu cu 1.4 meu , si le-am dat la schimb cu ce am acuma pe masina. se comporta mult mai bine.

                    Urmeaza in cateva zile sa ii pun si folie pe toate geamurile.. si nu stiu mai astept sugestii si "reclamatii "
                    Attached Files

                    Comment


                    • #11
                      frumoasa tare masina, cum se comporta cu arcurile taiate? n-ai avut probleme ?
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Tudor View Post
                        frumoasa tare masina, cum se comporta cu arcurile taiate? n-ai avut probleme ?

                        nici o problema , topaia putin dar chiar sunt multumit e mai bine ca nu e asha de rigida . am avut-o in incarcata si nu a atins... ca oricum sa fim serios cu toate arcurile sport .. dak nu e reglabila... tot nu lasa atat de tare sa o atingi peste tot. zic eu...

                        Comment


                        • #13
                          sa ai grija cu folie pe geamurile fata sa nu pui prea inchisa ...sau cel mai bine deloc..(patit chestia cu folia am ajuns s-o dau jos dupa fata )

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Mishu View Post
                            sa ai grija cu folie pe geamurile fata sa nu pui prea inchisa ...sau cel mai bine deloc..(patit chestia cu folia am ajuns s-o dau jos dupa fata )
                            ms , dar vreau sa pun legala si pe fatza.. si deschisa oricum, nici pe spate nuo vreau f inchisa.. doar asha o tenta de geam fumuriu... nu imi plac foliile negre de tot ( doar dak nu esti din mafie )...

                            Comment


                            • #15
                              frumoasa masinuta mai ales jantele,se vede ca o intretii,cati mai multi km fara evenimente,bafta la folie.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google