Sm62bcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    legala din cate stiu nu exista ...cica nu ai voie sa iti pui pe fata

    Comment


    • #17
      Inainte aveai voie. Acum nu prea
      sigpic
      !

      Comment


      • #18
        Salut!Frumoasa masina;pacat ca ai dat jantele pe 17,arata beton cu ele,dar ce marca erau de cantareau 20 kg?Bafta cu golanul!

        Comment


        • #19
          pai da nu prea e legal da nah , dak ai spirit de convingere.... si iti da la mana ceva autorizatie si pe fatza mai merge...

          Originally posted by Vlad24 View Post
          Salut!Frumoasa masina;pacat ca ai dat jantele pe 17,arata beton cu ele,dar ce marca erau de cantareau 20 kg?Bafta cu golanul!
          erau KN , habar nu am..dak exista asha ceva...da nah ...erau grele rau..cand le-am trm prin fan . nu mi-a venit sa cred ca avea coletu 80 kg ,
          oricum sunt ff multumit de cum arata si cu jantele astea pe 15 , au Et 37 , si ies inafara... ceea ce imi place mult... ca nu stau ascunse in aripa...
          Last edited by BogdanBCV; 5 March 2011, 23:54. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #20
            pai si eu am avut certificat si politzistu` a zis sa fac contestatie daca nu`mi convine...

            Comment


            • #21
              da f bine . ca doar suntem singura tzara care mai face fizte la folie ,bine cu balgarii au voi restu .da la noi asta a ramasultimul lucru ca mai ingreuneaza traficu , si au zis sa rezolve si asta , ca doar cu drumorile si autostrazile au terminat toate's can palma....

              Comment


              • #22
                sal... frumoasa masina .. pacat ca ai dat jantele alea si am o intrebare .. se comporta altfel masina cu arcurile taiate? ca ma bate si pe mine gandu sa fac asa cv

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Mishu View Post
                  pai si eu am avut certificat si politzistu` a zis sa fac contestatie daca nu`mi convine...
                  pff asta a ramas ultima problema in romania asta ..de care trebuie astia sa se ocupe... foliile pe fatza ...

                  Originally posted by GL 64 ALY View Post
                  sal... frumoasa masina .. pacat ca ai dat jantele alea si am o intrebare .. se comporta altfel masina cu arcurile taiate? ca ma bate si pe mine gandu sa fac asa cv
                  salut , da e un pic mai rigida , si pe drum rau topaie ,dar nu f tare... dar in rest e ok... nu e deranjanta ca una sport sa fie foarte rigida , "dak vrei aspect poti sa le tai linistit , " dupa cum a zis tata loganelor de pe acest forum -Cristi .
                  Last edited by BogdanBCV; 6 March 2011, 00:08. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #24
                    aha... ms de raspuns bafta in continuare

                    Comment


                    • #25
                      Salut! Foarte frumos Loganul...primele jante prezentate....arata bestial
                      Si ideea cu innegritul fundalului de la numarul de pe spate...foarte frumos....si eu am la fel
                      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                      Comment


                      • #26
                        Primele jante erau bestiale, dar probabil ca pe langa faptul ca nu aveau autorizatie rar, erau si grele! Bafta la modificari
                        Tinc fest !!

                        Comment


                        • #27
                          salut, arata bine masina imi plak mult jantele din prima poza arata super cu ele dar am vazut ca le-ai dat jos, 20 de kg mi se pare si mie mult ;) vreau si eu sa pun folie nu foarte inchisa niki mie nu imi plake, pe fata stiam ca ai voie cu transparenta pana in 70% daca pui mai inchisa te paste amenda si chiar mai rau, eu vroiam sa pun pe toate geamurile 50% transparenta dar mi-e frica pe fata

                          Comment


                          • #28
                            toata lumea imi spune de jantele din prima poza...da erau frumoase da nu erau de tinut... si le-am luat pe aste spitzate ...care nu stiu da mie imi plac...

                            Comment


                            • #29
                              nu am zis ca astea sunt urate, dau foarte bine pe masina.. dar alea primele erau si mai mari putin si sareau in evidenta mai mult :-p

                              Comment


                              • #30
                                da , asta cam asha e , ele au fost negre defapt... am atasat niste poze...sa vedeti cum erau ele inainte ....si cu masina mai inalta
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google