Dj43myr

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dj43myr

    Salutare pentru toti loganistii de pe forum...m-am gandit sa va arat si eu niste poze cu masina mea aranjata cat mai simplu.
    Modificarile facute sunt schimbarea arcurilor stock cu unele eibach sport,evacuare schimbata tava inox cap-coada,bixenon 6000k,jante Wolfrace Katana1 r17.
    Attached Files

  • #2
    Bine ai venit! Imi place cum ai aranjat masina, frumoasa foc. Hmm, traseu, nu ii tragi si o remapare? Vad ca e cheala si e pacat de ea sa nu o faci sa traga si mai tare. Spor la modificari!
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • #3
      da din pacate e ambiance

      Ar fi cazul si cu o remapare...se simte diferenta cu jantele pe 17...trage mai greu
      Last edited by myrc3a; 11 March 2011, 01:51. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #4
        Frumos. Tare as fi curios cum se aude evacuarea pe un dci

        Comment


        • #5
          nu se aude chiar asa puternic ca deh...nici turbina nu e mare si nici motoru...dar se aude frumos

          Comment


          • #6
            felicitari pt masina,e frumoasa,iti atrage privirea pe strada!!!bafta in continuare cu modificarile!
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • #7
              Bine ai venit! Tractorasul arata super bine,chiar daca este varianta Ambiance! Succes in toate si la cat mai multi kilometri si modificari.
              CARPE DIEM!

              Comment


              • #8
                bine ai venit! frumoasa masina...spor la modificari...numai bine!!

                Comment


                • #9
                  Ii sade bine asa , bafta mai departe.
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • #10
                    bine ai venit printr-e noi. imi plac jantele. spor la treaba
                    sigpic
                    http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                    Comment


                    • #11
                      Bine v-am gasit pe toti!!
                      Ma bucur ca e de admirat ceea ce am facut pana acum la logan...

                      Comment


                      • #12
                        salutare... imi plake masina si eu tot ambiance am, cum e fara servo mie imi e cam greu :d imi plak jantele mult de tot dau foarte bine pe masina ! cat ai dat pe ele ?

                        Comment


                        • #13
                          sa sti ca mie nu mi se pare ca vireaza greu...poate m-am obisnuit fara servo,pe jante am dat 900 lei.

                          Comment


                          • #14
                            foarte frumoasa masina...cel mai mult imi plac rotile...la asa roti ar arata super cu niste frane cu discuri pe spate si niste discuri mai mari pe fata.
                            bafta in contunuare la modificari.
                            DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              pai eu stiam ca ai servo pe ambiance dci .... ( electrica parca )

                              oricum frumoasa masinutza, imi place bravo si bafta in continuare !
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google