My Ride^^ B-96-NFR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    eu as fi lasat plasticele de deasupra stopurilor negre...ca dadea mai bine
    da fiecare cu gusturile lui

    Comment


    • #32
      Mie mi se pareau in plus acolo ..... dadeau bine la PH1 cand bara avea negru pe ea....... dar la mine la care totul e in culoarea caroseriei in afara de "deschiderea portbagajului" ... arata cam in plus. Dar cum ai zis .. fiecare cu gusturile lui:p.
      Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață! © ™

      Comment


      • #33
        da mai bine asa, parerea mea... eu as fi lasat negru la proiectoare..oricum masina e super
        bafta
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #34
          frumoasa masina....puteai inainte de a vopsi grila sa unesti linile...arata mai bine:>....

          o idee:..ca sa nu mai schimbi toti butuci,contactu.....astupi butucu care a fost spart,o vopsesti si gata...(zic eu)..

          Comment


          • #35
            Vopseste si platicul negru de la usile din spate daca ai tot vopsit restul plasticelor. Pe culoarea asta ar arata foarte bine.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • #36
              arata bine vopsite asa plasticele de deasupra stopurilor

              Comment


              • #37
                O sa vopsesc si zona aia .... cand o sa ma duc la casco sa-mi faca usa si restu.......ca sa nu trebuiasca sa o tin in service mai mult, pentru ca tot ce s-a vopsit s-a vopsit in service autorizat.
                Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață! © ™

                Comment


                • #38
                  frumos dricu` mult succes in continuare.

                  Comment


                  • #39
                    Mici modificari
                    Attached Files
                    Ești prost și vrei să te remarci?Aprinde proiectoarele!Ești cel mai prost?Aprinde și stopul de ceață! © ™

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google