Logan 1.6, 8v, NNH!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Frumoasa culoarea.Sper sa faci tot ce ti-ai propus.Ai grija de ea,schimba distrubutia ca iesi mai ieftin decat daca se rupe.

    Comment


    • #17
      dau mai bine pe logan jantele alea!
      sigpic
      http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

      Comment


      • #18
        Frumoasa masina si ingrijita,bafta la modificari
        http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

        Comment


        • #19
          Ce bine arata loganul cu jantele alea, pacat ca nu sunt ale tale, in rest imi place ca masina este ingrijita!

          Comment


          • #20
            m-ai pus pe ganduri cu jantele ...
            sa o stapanesti sanatos si sa reusesti sa faci tot ceea ce ti-ai propus !
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • #21
              Ne-a zapacit pe toti cu jantele alea.
              sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

              Comment


              • #22
                identic jantele astea le-am vazut pe un GMC sunt chiar bestiale, eu as zike sa i le furi varului tau masina arata chiar bine si fara ele ... bafta cu modificarile !

                Comment


                • #23
                  sa o stapanesti sanatos fara evenimente! jantele sunt bestiale.

                  Comment


                  • #24
                    tu ai citit ceva din primul post ?

                    Comment


                    • #25
                      la carte scrie sa schimbi distributia la 60.000 km sau la 4 ani...
                      Km- i-ai cam facut deci trebuia schimbata , inca cu uleiul eu zic ca un ulei bun la maxim 15.000 trebuie schimbat ( acuma depinde cum o calci, dar vad ca u nu esti adeptul vitezei )

                      Bafta...
                      P.S: Nu te cert cu ce am scris mai mult dar e riscul tau si imbolnavesti motorul mai repede...

                      Comment


                      • #26
                        Masina arata bine, jantele la fel ar arata bine pe logan dar sunt prea mari (pe Audi arata ca dracu), in rest bafta la modificari si schimba dreaq distributia aia!!!
                        Work is for people who don't have time to play golf

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Dragi pretini, s-a produs o extorsiune a unui burlan, aaa ăă îîîîî într-o apa si dupa cum, ăăă puteți uita......maine. Asa cum am zis ca o sa pun poze de actualitate cu fotomodelu' , am intarziat cateva zile pe motiv de baita, interior-exterior procesat de mainile mele impecabil pentru o sedinta foto care trebuia sa se intample azi DAR......., in fata porti a facut un camionagiu manevre si m-a manevrat da ma julit! Partile avariate sun aripa stanga spate, dupa stop si deasupra barii infundata cam de-o palma, stopul zgariat, bara de asemenea, daune morale de 100%! Omu' s-a tirat, n-am dat de el decat mi-a spus un vecin ca se faceau manevre langa masina mea! Asa ca ii multumesc lui Dumnezeu ca am CASCO! Maine promit solemn POZE!!!

                          Mi-am facut si lista de cumparaturi pentru luna Aprilie, produsele vor fi cumparate de pe Daciashop.ro sper sa nu fie reclama!
                          Rog cunoscatori si facatorii de bine sa ma corecteze daca am ales ceva gresit si trebuie inlocuit in lista mea:

                          B - 83 - NNH, LOGAN, 1.6, 8V



                          BUJIE ORIGINALA RENAULT - 20 LEI BUC. - X 4
                          AMORTIZOR SPATE MONROE (pe gaz) - 11O LEI BUC. - X 2
                          AMORTIZOR FATA MONROE (pe gaz)- 160 LEI BUC. - X2
                          KIT DISTRIBUTIE 1.4, 1.6 DAYCO + MAPCO 165 LEI
                          CUREA ACCESORII 1.6, 8V - 65 LEI
                          CAP BARA SWAG S+D - 100 LEI. BUC. - X 2
                          BIELETA ARTICULATIE LEMFORDER - 90 LEI BUC. - X 2
                          BASCULA ECHIPATA AUTOMOTOR FRANCE S+D - 150 LEI BUC - X 2


                          TOTAL 1530 LEI!

                          Comment


                          • #28
                            nici acuma nu ai schimbat distributia,noroc pe tine,bafta

                            Comment


                            • #29
                              In sfarsit poze!!! In primul post e masina acum 3 ani si astea sunt de acum 1 ora! Bara pe spate am avut-o schimbata a fost un incident si mi-au pus turceasca si de-aia cred ca e asa cocarjata! La dauna asta recenta le-am specificat ca vreau bara de origine si s-au cam conformat! Minunatia aia rosie e masina de weekend si baitu'-n rosu e un tov! Pozele sunt facute cu telefonul deci calitate mai ashea..... Filmuletul e cam lung si nici nu mai era baterie la ferrari c-o omorasem vreo jum de ora ( cand are bat ken block e mic copil)!


                              Sa nu uitati de lista mea cu piese va rog!
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google