B-22-bda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B-22-bda

    Am hotarat sa va prezint si eu loganelul meu
    Este un 1.4 turbat de stock....are aproape 40.000km....
    dotari din fabrica: geamuri electrice fata+spate, ac, airbag pasager, servo, abs, proiectoare ceata.
    dotari aduse de mine: Mp3 player sony Xplod, Jante RIAL 15", subwoofer Magnat, cateva led-uri ...
    Attached Files
    Last edited by CobrA_4cS; 3 April 2011, 23:47.

  • #2
    frumoasa masina , ingrijita.
    folie pe geamuri nu te-ai gandit sa pui?
    sigpic

    Comment


    • #3
      Bine ai veniT! foarte frumoasa masina

      Bafta la modificari!
      Last edited by sorin17; 3 April 2011, 23:59.

      Comment


      • #4
        exact asa a inceput si mvp-ul , cu poze, in apa, masina amfibie, plus ca e si a ta verde cameleon , si a lui, deci ....:> ajunge ca a lui ? jante pe 17, etc etc ? :>

        frumusica, o suspensie sport ar merge, ca arata frumos jantele alea,..bafta !
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #5
          Suspensia este programata prin vara...acum sa vedem cum stau cu bugetul deoarece am facut deja alte planuri care nu prea au inclus masina :-s

          @rey91: m-am gandit de multe ori insa sunt cate aspecte care nu ma incanta...ramane sa ma mai gandesc

          Comment


          • #6
            Sa o stapanesti sanatos si sa o plimbi multi km fara probleme.

            Si te asteptam la intalniri sa o vedem si noi live.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • #7
              faina masina ,imi plac jentile suspensia sport ar fi de vis , in rest ce sa zic spor la viitoare modificari
              ala cu ned 4 sped ... sigpic

              Comment


              • #8
                Pffffff, e verde. Vai! Hai las-o un pic jos ca parca cere, vezi cum stai cu resursele.

                Sa ai grija de ea, spor!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • #9
                  toate loganurile cer sa fie trantite ...

                  sa o stapanesti sanatos si fara incidente

                  Comment


                  • #10
                    frumusica masina, imi place ca e curata fara zorzoane, stikere &co.

                    cos_min_i asa zici tu ca la liniile de tramvai din bucuresti si gropi s-ar merita suspensie sport nu?

                    Comment


                    • #11
                      Felicitari pentru masina, foarte ingrijita si ar merge lasata putin

                      neajiji: Daca lasi o masina, nu inseamna ca nu mai poti merge cu masina
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        o rigidizare chiar si cu o pereche de Eibach nu afecteaza cu nimic... normal ar fi sa incetinesti cand treci peste denivelari si linii de tranvai nu sa treci cu 60 peste ele ... pagube se produc si atunci, dar masina e "barca" si nu realizam in plus cu masina mai rigida nu face atat cursa amortizorul , nu se torsioneaza bucsele ... ganditi-va putin si o sa realizati ca am dreptate !

                        Scuze CobrA_4cS ; Iti faci masina asa cum iti place si asa cum te multumeste pe tine...unii sunt mai "nebuni" dar cu cap nu dupa ureche... inainte sa faci ceva si ai o nedumerire sa nu eziti sa ceri ajutorul/sfatul/testul ...o sa vezi ca vei gasesi numai "oameni"

                        Comment


                        • #13
                          Va multumesc pentru aprecieri...
                          Suspensia este si ce-a mai mare dorinta a mea insa anumite drumuri care sunt obligat sa le fac + actele care nu sunt inca pe numele meu ma fac sa mai astept pana prin vara ....

                          Daca nu sunt la munca vin si eu sambata la poli

                          Ca tot veni vorba de ajutor. Este cineva care stie sa repare cd-playere...sau care cunoaste pe cineva. Vechea mea problema postata mai mult in alt topic este ca imi tine tensiune in bord + pozitii...firul de dimmer nu il am , mufa ISO este deconectata...
                          Stiu sigur ca este de la cd-player deoarece am pus alt sony pe masina si la ala nu face asa...

                          Va salut cu respect.

                          Comment


                          • #14
                            Se pare ca numai am cu ce ajunge la intalnire ...din pacate BDA a avut de suferit in aceasta dimineata drept urmare a ajuns la casco pentru remediere....nu stiu inca cand va fi gata

                            Comment


                            • #15
                              ce-ai patit?
                              da-ne detalii, nu ne mai tine asa..

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google