B-22-bda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Frumosa masina,imi place ca este intretinuta...in rest poate incearca si astia de la dacia sa vopseasca barile calumea sa nu mai sara vopseaua la 2 3 ani !! e de tot rasu..
    http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

    Comment


    • #17
      Ingrijita si in acelasi timp frumoasa! Stai cumva pe langa Auchan? Numai bine!
      sigpic
      Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

      Comment


      • #18
        frumoase jantele!!! caut si eu jante dar sh....presupun ca ale tale au fost noi... tine o bine masina chiar daca ai casco..:P

        Comment


        • #19
          @Florin_KDF: In mare parte a fost vina mea...nu am pastrat distanta coresunzatoare...un taxiu mergea pe ultima band ... in spatele lui era un papuc care la tot flashuit sa se dea...la un moment dat la depasit pe linia de tranvai ... in momentul depasirii ala a franat, eu am tras stanga pe linia de tranvai sa nu iau taxiul si ala cu papucu s-a gasit sa franeze si el sa se injure cu ratatul ala de taximetrist...nu am mai avut unde sa ma opresc...

          @Mariusrs: Asa e...am vazut la o gramada de logane problema asta...

          @Cristi4Speed: Stau aproape de piata trapez...in spate la pizzeria "La Barca"

          @nini alin nny: Da au fost noi Au deja aproape 2 ani....
          Attached Files

          Comment


          • #20
            Imi pare rau de accident ... duo repede la doctor si sa te vedem la poli >>>>!
            ABS+ 1.6

            Comment


            • #21
              pacat de eveniment,nu fi suparat se rezolva totul,sper ca motorul nu este atins.

              Comment


              • #22
                La prima vedere nu are nimic...a mai ramas putin loc intre motor si ventilator...sa vad maine ce zice constatatorul...

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Tudor View Post
                  exact asa a inceput si mvp-ul , cu poze, in apa, masina amfibie, plus ca e si a ta verde cameleon , si a lui, deci ....:> ajunge ca a lui ? jante pe 17, etc etc ? :>

                  frumusica, o suspensie sport ar merge, ca arata frumos jantele alea,..bafta !
                  Da mister Tudor merci mult! ! ! Asa am inceput si eu, se stie ca toate verziturile, care sunt rare se stie, trebuie sa fie unicat !!!! Spor la modificat cobra si imi pare rau de incident ! ! !
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • #24
                    Imi pare rau...bine ca nu a fost mai grav.bafta
                    http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                    Comment


                    • #25
                      si ce zice mecanicul,ai dusa la reparat.

                      Comment


                      • #26
                        Din pacate constatatorul nu a venit azi ... cica tocmai luni imi face constatarea...sper sa nu mi-o tina prea mult ..

                        Comment


                        • #27
                          Reparatia a fost 9100RON. A durat 4 zile reparatia si alte 4 zile sa imi bage freon in instalatia de AC ... a iesit bine oricum

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google