Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cateva poze repede,ca am treaba
    Bai a mancat pavilionu 2,5l de prenandez))....
    Au venit si piesele de la vopsit...Mai e de imbracat materialu de la usi 2 aeratoare si consola argintie in rest numai de montat la loc...Pareri?
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Pimp STYLE ... Unic

      Bravo Alex ... Asta inseamna PASIUNE ADEVARATA ( nu are permis, INCA, dar investeste in masina )

      Gata cu lauda ca ce-i mult strica :P

      Comment


      • Tare rau belea imi place

        Comment


        • Asteptam poze dupa ce le montezi
          Eu is curios !
          http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

          Comment


          • La multi ani ALEX ( Sf Alexandru)!!!
            laureate 1.5l, albastru marin

            Comment



            • Maine dati de baut....
              sigpic

              Comment


              • Salut GOLAN91 , imi place masina ta , mai ales ce ai facut acum la interior.Sunt sigur ca o sa arata bine dupa ce termini de montat.
                Am o intrebare , crezi ce sa poate pune material din acela textil de care ai pus tu pe aeratoare pe airbag-ul soferului , pe capacul airbag-ului mai bine zis...?
                Care a fost procedura , cum le-ai lipit...Poate ne spui si noua mai exact .

                Succes !
                Last edited by Toody; 30 August 2008, 03:29.

                Comment


                • Imi cer scuze , nu vazusem ca tu chiar ai pus si pe airbag-ul soferului material d'ala , sunt interesat cum l-ai pus ca vreau si eu sa-mi pun.
                  Inca o data imi cer scuze ca nu am vazut.Am vrut sa editez postul dar trecusera deja cele 10 minute.

                  Comment


                  • Originally posted by ten View Post
                    Bravo frate te admir


                    Bogdane, ia si invata de la fratele tau Alex, sunteti de aceeasi virsta... Baga la cap, ca uite cit de bine le face...
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Vrem poze cu ele montate !!!!
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • Voi vreti poze....Da nu vine nimeni sa ma ajute.
                        Pe aeratoare merge pus,dar trebuie acoperite santurile de la eratoare cu kit)...Pe airbag nu recomand...Merge montat...Dar nu stiu ce s-e inyampla cand se deschide...,ar fi o solutie...S-a perforezi materiale(la masina de cusut) ezact pe unde se desface airbagu,dar se va vedea mai naspha un pic,eu nu as face asa ceva.(apropo unde ai vazut ca eu am pus pe airbag????)
                        Haideti ca ma apuc de treaba sunt gata aproape toate piesele mai trebuie duar sa e moontez eu pana le termina.....
                        sigpic

                        Comment


                        • Lasa Golan91 ca te ajut eu, zi o ora si sunt prezent...Dam caroseria jos, luneta, motor...tot
                          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                          Comment


                          • La Multi Ani Alex ;) ( Spor la treaba cu ocazia asta :P )

                            Originally posted by GOLAN91 View Post
                            Maine dati de baut....
                            Reformulam ... Maine DAI de baut ...

                            Comment


                            • Originally posted by dsign View Post
                              Bogdane, ia si invata de la fratele tau Alex, sunteti de aceeasi virsta... Baga la cap, ca uite cit de bine le face...


                              mda n-am ce zice pustiu are si mult tupeu
                              laureate 1.5l, albastru marin

                              Comment


                              • )))) dC?)) da belea acuma...Am pus plasticele de sub volan si dasupra , si acuma cand strang volanu atinge in ele (freaca) nush dc si se misca mai greu la voi ce spatiu e intre volan si plasticele alea)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google