Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marfa rau scaunele Alex, sunt bestiale...Mare grija la montat...sine la el ai?
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

    Comment


    • Am uitat sa spun mersi, in public, pentru minunatiile facute la consolele mele... Abia astept sa le montez si apoi sa le asortez si eu cu niste scaune...
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by GOLAN91 View Post
        Si in continuarea interiorului au venit mult asteptatele scaune Sparco Sprint negre...Cateva poze mai jos cu ele nemontate...Nu stiu cat vor fi de confortabile da vom vedea....
        Marfa,vad ca evoluezi pe zi ce trece
        Totusi pacat de motorul ala care il ai,nu are pic de vlaga ... Zic ca daca tot o faci asa sport sa mai adaugi si ceva CP sub capota.

        Comment


        • O fi el asa pricajit 1,4 dar tot am bulit o planetara si daca il ti in ture merge masinuta si ce sa ii fac la motor?(normal cu costuri mai reduse) da pana nu schimb si discurile pe fata si rezolv cu planetara nici nu ma gandesc la motor...Scaunele sunt fara sine si vor fi montate pe sinele de la scaunele originale cea ce e cam greu dar nu imposibil si astfel mai dureaza pana le montez. Nai pentru ce dsign dar vrem si noi poze cu ele montate ,bre cica nai timp...
          sigpic

          Comment


          • Cum ai bulit planetara?...Cum sa intamplat?

            Comment


            • S-a fiu sincer nu stiu dar era de asteptat sa se intample ceva pe stanga ca acolo au lucrat 2"meseriasi"...1 a trebuit s-a schimb burdufu de planetara ca s-a intepat si arunca vaselina....2 cand a fost lovita pe stanga roata nu se mai invartea si a urcato taras pe platforma si atuncea a iesit planetara din cutie....Cei de la servis au zis ca au remediat treaba(Ca nu a trebuit schimbata planeara) sa ma lamureasca cei care sunt mai mecanici ce sa rupt ,desfacut etc de a iesit si au puso la loc si cica e ok. Si de ceva timp troncate , dar numai la viraj maxim stganga/dreapta.A zis taicamiu ca o desface s-a vada care e treaba poate scap fara inlocuiere...App cat e o planetara>?
              sigpic

              Comment


              • Frumoase scaunele ce pret au avut? Felicitari

                Comment


                • O planetara e aproape 1.000 lei.
                  KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                  Comment


                  • E o idee unica si foarte frumoasa !Pasrtea nasoala ar fi ca vara va atrage foarte multa caldura!!! Mult succes in continuare!Pentru aceste scaune trebuie mai multi cai

                    Comment


                    • Super mega tare, te felicit pentru reusita, tine-o tot asa
                      http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                      Comment


                      • Alex depinde pretul in functie de tipul de planetara, cu abs sau fara abs, presupun ca tu ai fara abs....
                        sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                        Comment


                        • Da e fara abs...Eu inca sper sa nu fie planetara dar nu stiu daca nu sunt off topic si pot sa imi expun parerea aicea.Ideia e asa la viraj maxim stg/dreapta(in general stanga) strosneste ceva metalic...(Dar numai la maxim) la viraje tot asa stranse si abordate in viteza nu trosneste nimica.....A ridicat masina pe cric a dat treapta 1 si la relanti virat maxim trosneste ceva (1 la roata) dar cica sar auzi si dinspre cutie(aicea nus sigur)....Ma gandesc ca problemele astea sunt de cand a trebuit schimbat un burduf de planetara(cel original se intepase) si 2 cand a fost lovita si trasa cu troliu pe platforma a iesit planetara din cutie(si cei de la servis au zis ca nu au inlocuito ca nu a fost nevoie) si chiar nu stiu cum au reusit....Si sunt ff nedumerit ce are....Si in sfarsit maine montez scaunele a durat atata din lipsa de $$$ si ceva timp ca a trebuit gandit sistemu de prindere(nu ne jucam cu asa ceva).....
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu cred ca Alex86 intreba de pretul scaunelor!! Cat au costat???
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • SRYYY chiar nu am fost atent scaunele au fost 12mil Scuze inca o data...Sper sa fiu atent pe viitor..
                              sigpic

                              Comment


                              • Super scaunele Alex, sa meritat efortul...Sper sa imi iau si eu cat mai repede.
                                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google