Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si le pui pe tico nu Sorin?
    Merci bolo...Sper sa nu am asfelf de probleme,mi se pare cam absurda legea....Dar bine ca nu e in romania)orcum daca vrea sa ma faca ma face...S-a speram ca nu am probleme....
    sigpic

    Comment


    • Sincer nu mi se pare absurda legea...Daca tu pui scaune omologate, dar faci artizanal sinele si sistemul de prindere, si in cazul unui accident, doamne fereste!, se rupe prinderea scaunului, desi scaunu nu pateste nimic, si tu mori sau ramai paralizat etc, ce faci? Sau se intampla sa cedeze sina si de-aia faci un accident...
      politia o sa zica ca nu ai ce face, gen sa dai in judecata pe cineva, sau sa ceri daune, pentru ca nu era omologata prinderea scaunului, si se mai si ia de tine... ;), asta in cazul in care mai esti in viata, am auzit de cazuri de genul nu de alta...
      un pic off topic, dar era legat de scaunele sport de pe masina lui.
      oricum arata superb, doar sa nu iesi din tara cu ea, inspre germania incolo, ca daca te opreste, o sa-ti ceara acte pe tot ce ai tuning pe masina...Si patesti ca needforspeed, de la noi din sibiu...700 euro ca nu a avut nush ce acte, si nu stiu cate zile a stat fara masina...
      Life is short...play more!
      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

      Comment


      • Originally posted by GOLAN91 View Post
        Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
        App si loganu celor de la SKN tot scaune sparco sprent are si evo-ul lui ONO tot sparco sprint
        Felicitari,arata super.
        Cate KG are un un scaun de genu asta?

        Comment


        • Felicitari domnu ...
          frumoase realizari ...
          ziceai ca ne vedem la bucuresti la festival ... Dar nu team vazut ...


          bafta in continuare
          LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
          LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
          LOCUL1 143.9dB (nCID)

          Comment


          • Nu am cuvinte !!! Super scaunele

            Comment


            • @shokaliptiku eu am fost duminika si nu team vazut;)
              Si dupa atata timp revine din nou pe strazi Dar cu o planetara aproape noua luata tin demembrari 250lei + tubulara de 30 pentru piulita de la planetara+3L de ulei ELF pentru cutie=350lei eu zic ca am scapat ff bine la dacia imi lua 1100lei(duar planetara si manopera)...Nu imi ziceti ce planuri am ca nu am )) cand ma gandesc ca la anu in aprilie face 4 ani si trebuie schimbat cam tot(ulei,filtru,lechid de frana si de AC,distributie,antigel,etc)
              sigpic

              Comment


              • Doamne fereste ai rupt loganu in doua .. Cum sa ii dai 95 cu a 2-a .. Cine a condus nu e zdravan.

                Comment


                • Tu ti-ai schimbat planetara acasa?

                  Comment


                  • Originally posted by MirCip View Post
                    Doamne fereste ai rupt loganu in doua .. Cum sa ii dai 95 cu a 2-a .. Cine a condus nu e zdravan.
                    E daca-ti vine sa crezi sau nu ... Tatal lui il conducea ... Vreu si eu un tata dasta.

                    Comment


                    • Scz dar vreau sa va intreb ceva.Unde a condus taicaso cu a 2a cu 95?E vreun video? Sau...
                      Cumpar volan de Duster

                      Comment


                      • Da acasa am schimbat planetara e fff simplu si usor in comparatie cu vechea dacie....
                        MirCip nu inteleg ce vrei sa zici , si de unde ai tras tu concluzia asta?? Ca a mers cu a2 95km/h?
                        sigpic

                        Comment


                        • ne certaram noi petema ,,eleron WRC-u" dar....

                          Ma inclin .... Ai avut atata rabdare...... Cum se prezinta vopseaua ?? Totul ok sper...Ca mi-a vopsitmie cineva bara spate si la prima spalare a zburat vopseaua. Bafta in continuare!
                          sigpic

                          Comment


                          • Chair tu ai zis .. 1-a 50 o.O ! 2-a 90 95 o.O !!!

                            Comment


                            • Originally posted by adimacker View Post
                              Ma inclin .... Ai avut atata rabdare...... Cum se prezinta vopseaua ?? Totul ok sper...Ca mi-a vopsitmie cineva bara spate si la prima spalare a zburat vopseaua. Bafta in continuare!
                              Poate fii si din cauza barii ,bara e aftermarket sau nu a fost vopsita din fabrica?



                              LE: DA , stiu... am dat quote .
                              sigpic

                              Comment


                              • Foarte frumos si cu gust facut loganul ... Tot respectul meu ... Tinand cont ca nu ai permis ... Si te ocupi de masina ... Bv... Felicitari ...
                                Logan 1.6MP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google