Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ca tot nu am mai postat demult pacia , bara se prezinta mai mult decat onorabil la ce drumuri avem noi (Adica are decat mici zgarieturi ezact dedesupt unde a mai atins putin, vopseaua e ok) si apropo bara e de vanzare , in rest nimica nou , astept sa iau niste cauciucuri de iarna, difuzoru de la dacia cred si neste jante albe , dar la vara...
    sigpic

    Comment


    • Frumusel proiectul tau, dar nu atat de spectaculos incat sa ai asa vehementa la masina mea!
      Asta spun, ca si tu ai lucrat in timp la masina , cum de altfel fac si eu, dar totul e sa intelegem ca suntem in faza intermediara!
      Spor la treaba si multa bafta!
      (sa nu crezi ca tuturola place acelasi lucru)
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • foarte dragut loganu tau,cu design si mult gust...place! hai cu carnetu tinere!

        Comment


        • @Sibianul:Aici te inseli, el tot ce a facut la masina a facut pe banii lui,are 17 ani si munceste pentru masina asta.
          OFF-Topic:Succes in continuare Alex, nu mai dai niciun semn pe mess.

          Comment


          • Fiecare si-a ales metoda de a face tuning.
            Golan91, a ales partea tehnica a tuningului ( suspensii, putin pe la motor si altele pe care nu le stiu), apoi lucrand la partea interiora ( in premiera, cum nimeni nu a mai facut asa ceva) si terminand cu partea exterioara.
            Cat despre spectaculozitate, este cu mult mai spectaculos interiorul masinii lui Golan.
            Last edited by Cezar; 15 December 2008, 02:10.

            Comment


            • Originally posted by GOLAN91 View Post
              Pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
              App si loganu celor de la SKN tot scaune sparco sprent are si evo-ul lui ONO tot sparco sprint
              In care evo?
              Last edited by alex86; 15 December 2008, 16:22.

              Comment


              • Golan imi place mult masina ta...albastru as fi vrut si eu initial...
                Mai imi place mult cum se aude evacuarea...
                Iti urez mult succes si numai bine!

                Comment


                • Asta urmares sa imbunatatesc performantele si punctele slabe(de care nu sunt multumit eu) acuma am in plan jante , dar cele toora nu mai sunt sau inlocuit cu speedliner(si astea numi plac) si as vrea ATS de circuit , nu sunt ele prea frumoase dar sunt usoare si rezistente si niste discuri ventilate pe fata si in rest mai vedem cum stam cu finantele
                  alex86 in evo 9 cred cel rosu
                  TWeetY ms ms poate ne vedem la Targoviste sambata
                  sigpic

                  Comment


                  • Cateva poze mai noi....
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • super cesurile sa le stapanesti sanatos bafta!

                      Comment


                      • Lasa ceasurile ... nu a observat nimeni ca are bara fata GEN MCV :P ... e bara normala de berlina dar a decupat aripioara aia de pe mijloc.

                        Comment


                        • fff tare bara frate acum am si eu un frate in bucuresti unicul lucru care ne diferentiaza este culoarea pleoapelor , zici k semanam, din fata cel putin , bafta multa in continuare si spor la tunarit;)

                          Comment


                          • Ms ms dar io nam intercular azi a primit ulei nou Mobil1 5W40 ca 0W40 nam gasit si toti imi zuceau ca nu e bun ptr logan,dar deh toti is mecanicosi...a si filtru nou ca uitasem
                            sigpic

                            Comment


                            • Lasa uleiul asa, ca e bun... De-asta o sa-mi iau si eu
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Mosu asta a intarziat dar mai bine mai tarziu decat niciodata... restu de poze mai tarziu merge naspa netu
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google