Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Foarte tare !! Sa le stapanesti cu placere! Dau foarte bine pe masina! ai 205/55/15?

    Comment


    • hmm...cred ca vrei sa o faci sa semene cu a lui dsign.Arata beton.. Keep up!
      Cumpar volan de Duster

      Comment


      • Arata foarte fain... grija la boruri.... eleronu ala arata naspha, punei o folie p geamuri si o sa arete mult mai bine :p
        2004 Dacia Logan 1.4MPi
        2006 Dacia Logan 1.5dCi
        2007 Opel Astra H 1.7CDTI

        Comment


        • mai, iar folie? Pentru voi o masina nu e masina daca nu are folie? Frate, geamurile alea sunt facute SA VEZI PRIN ELE, nu sa le puneti voi folii, vedetelor care sunteti

          Eleronul arata bine, lasa-l in pace

          @soboBN, a mea nu are eleron, a mea are capota stricata deci nu vor semana. Abia astept sa ne plimbam in formatie prin Bucale, sa speriem shatra de beamveuri
          Last edited by dsign; 4 January 2009, 18:50.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Arata foarte bine masina acum,mie sa nu imi zici ma ca iti iei jante O.Z.racing&Toyo power!
            Last edited by Andrey RS; 4 January 2009, 19:01.

            Comment


            • Pai tie nu-ti zice nimeni nimic

              Foarte frumoase Alex ... sa le stapanesti sanatos

              Comment


              • Bine gabore....

                Comment


                • Bai nu va bateti acia)) Ms pentru urari Folie pe geamuri??justificami si mie la ce ma ajuta?? in afara ca ma injura restu soferilor...
                  Dsign arunca rotile pe masina si le spoim doua dungi si GO GO GO!!!!!!!!!! si nu mai zi de un logan cu roti albe ca intru eu la belele cu tovarasi tai ninonino))
                  sigpic

                  Comment


                  • Ai o masina de invidiat!

                    Comment


                    • foarte frumoasa combinatia albastru cu jante albe cu spite;) sa ai noroc de ele

                      Comment


                      • Ce vedeti asa frumos la masina asta?
                        Are bara de megane rs, jante din targ , scaune din metro ,toba sparta...nici macar nu e frumoasa,dar daca tie iti place...
                        Mai bine puneai o folie pe faruri si stopuri din bani de jante...
                        Last edited by Andrey RS; 4 January 2009, 22:45.

                        Comment


                        • Auzi tu vorbesti? cu rajnita aia de tractor??tu nu teai uitat la cati dai fum??? numi place mie masina mea darminte tie)
                          Si restu de poze cu rotile din Metro.....
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • arata nais, s-o stapanesti sanatos si la mai mare, nu de alta dar arati ca se poate de fiecare data ;)
                            P.S. : dreapta fata, ai luat deja o bordurica, pacat...
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • Poate ca asa le-a luat !! Oricum..arata bine cu ele !
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Arata f bine cu jantele astea. Merge la mare arta albul jantelor cu albastrul de pe masina.

                                Sa le stapanesti sanatos si sa le plimbi fara probleme.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google