Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B14DAS ms la fel....prezinta si u masina....
    florin_dnf ms,cred ca e cea mai misto culoare de pe logan,acuma e vorba de gusturi....
    Andrey RS mai dureaza mult pana mai vede ceva,acuma am alte prioritati...dar nu uit
    Pss ca uitasem , acuma am short shifter custom,e mai scurta cursa schimbatorului...e misto , dar voi experimenta si stage2...
    Last edited by GOLAN91; 25 February 2009, 00:50.
    sigpic

    Comment


    • Nustiu ce sa zic, am citit threadu asta cap coada si am ajuns la o concluzie:
      Oameni buni, daca suferiti de sindromul masini cu gust, interioare finute, va rog sa NU cititi acest thread... posibil sa va imbolnaviti incurabil!
      Mare omulet GOLAN91 mult succes in ceea ce faci.
      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

      Comment


      • daaaa cel mai nebunatic copil de pe aici.... a facut bucatele tot LOGANU' bafta mare omule... te astept sa imi mai zici si mie cateceva..alexe..nu fi rau.... sa m,ai fac cateceva.

        Comment


        • unde vedeti voi omulet?din punct de vedere al cunostintelor in domeniu auto da clasa multora de pe forum.toata aprecierea din partea mea.daca pot sa ajut...cu cea mai mare placere.desi sunt sigur ca te descurci si singur.felicitari "mosule".
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • Ms ms ms tuturor,dar nici chiar asa ca imi cresc coarne....dupa mine pana acuma nu a fost mare lucru, de acuma incepe....(adica peste 3-5luni) axe,planari de chiuloasa,cutii,motoare 1,6sau16v sau 1,8 sau eu stiuchesti mai serioase....sa fim sanatosi toti pana atunci.
            ag80bik de la tine vreau sa incat cate ceva.....uite id meu: alex_06_mihis
            Si cateva poze de duminica,prima e stage1 la short shifter sa vedem pe cand stage2, wekendu asta sper sa fiu la bv daca ma ia si pe mine un loganiste binevoitor,la intoarcere cred ca ma ia Dsign sigur....
            Attached Files
            Last edited by GOLAN91; 26 February 2009, 00:21.
            sigpic

            Comment


            • Si inca cateva poze cu short shifter stage2
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • asta ai facut tu duminica...??bv ma imi place zif-u tau...sper sa il vad si eu live cat de curand
                low....&.....slow

                Comment


                • salut..te rog spune-mi si mie ce dimensiuni au jantele tale...tot inclusiv "j"-ul.....ma intereseaza deoarece vreau si eu si sunt curios daca imi merg gumele care le am acum adica alea cu care vine loganu continental de 185 ,65 r15.... sau poate stie cineva ..ca maine adica azi dau comanda...
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • r15/50/205.Cred...
                    sigpic

                    Comment


                    • Da, iti merg Continentalurile pe jantele astea



                      Golane, multumesc mult tie si tatalui tau pentru duminica, teava aia merita tot efortul depus pentru curatarea ei Ce bine ca am gasit-o
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • la ce bani sunt jantele astea care le ai??

                        e mult de munca la short shifter???
                        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

                        Comment


                        • alexutzu pai sa speram ca ne vedem cat mai curand
                          iooon_cug poti pune si cele din fabrica , eu am pe masina 205/55R15, jantele sunt 6,5 si et-nush...vezi pe pagina producatorului....
                          Ms si eu dsign pentru gazduire,fara teava aia se ducea proiectu...
                          aditzu08 nu pot sa zic ca e greu sau usor,depinde de fiecare, in general daca ai toate sculele necesare, ceva experienta se face,trebuie si ceva ezactitate la sudare...daca nu sunt in acelasi plan...risti sa nu mai intre in viteza....
                          sigpic

                          Comment


                          • De unde ai luat protectile pt. usi?
                            sigpic

                            Comment


                            • Numai in acest we, Golanul va asteapta cu o oferta imbatabila : short shifter custom, 80 lei
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • B-87-GBY din carrefour mai demult,10 ron parca au fost...
                                Va astep cu mic cu mare la short-shifter pe logan,a fost testat pe 2 masina,a 3 intra azi in lucru....80lei....0762659079
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google