Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumos hai cu loganurile de cupa sa fim cat mai multi
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • App si noua achizitie a Politiei Romane ,talonu meu)) Acum 2 seri am ramas fara talon....si o poza in actiune
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Nu lea placut masina?

        Comment


        • de ce ti-au confiscat talonu?

          Comment


          • naspa si eu am ramas fara el acum 2 saptamani din cauza foliei de pe fata dar la-m luat in 3 zile inapoi....tie de ce ti la luat ?

            Comment


            • de ce ti-a luat talonul??
              si tie anonimboy ce avea cu folia de pe fata??? nu era omologata?? sau transparenta??
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • faceai pregatire printre jaloane, sau te-au oprit aia cu R.A.R. -ul????
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • fane1990 folia era omologata dar pe lateralele fata si luneta nu ai voie sa aplici folie decat foarte deschisa.....

                  Comment


                  • anonimboy, cum sa fie omologata dar sa-ti ia talonul?

                    Daca ti-a dat cineva omologare pe folia fata, desi nu e legala, risca sa-si piarda autorizatia.
                    Pe luneta ai voie sa pui folii. Doar pe lateral fata trebuie sa fie min 73 transparenta.

                    - geamurile laterale din spate si luneta nu sunt esentiale pentru vizibilitatea din interior, cand autoturismul este echipat cu oglinzi retrovizoare exterioare pe ambele parti, insa in cazul in care acestea au o transparenta modificata fata de cea stabilita prin marcajul de omologare se urmareste ca stratul aplicat ulterior sa fie uniform si sa nu creeze distorsiuni;

                    Numai bine si sper sa-l recuperezi curand. Apropo, au dat si amenda?

                    Comment


                    • talonul a fost confiscat pentru ledurile albe.. care ei le vedeau albastre.. a vrut sa se certe cu ei.. dar a vazut ca nu mai avea ITP si asa i-a lasat sa plece cu el
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • e ceva..si cu folia asta....aveti grija..

                        Originally posted by bezmeticu View Post
                        talonul a fost confiscat pentru ledurile albe.. care ei le vedeau albastre.. a vrut sa se certe cu ei.. dar a vazut ca nu mai avea ITP si asa i-a lasat sa plece cu el
                        Aceeasi problema am avut si eu.Aveam leduri albe si ei le vedeau albastre... dar m-au lasat doar cu amenda...
                        Last edited by FANE_CLK; 23 May 2009, 10:57. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • Cum zicea si bezmeticu De gol mau dat leduri "albastre" al dracu alb rece....dar gresala a fost si de partea mea ca imi expirase ITP de 2 saptamani si nu am stiut,partea naspha e ca trebuie sa fac ITP la sediu central(nu merge la orce centru),poate stie cineva,se vor lua de scaune si centuri???....
                          sigpic

                          Comment


                          • golane stai linistit la RARu mare merge mult mai simplu treaba. astia de la serviceurile autorizate sa faca itp-uri stau cu morcovu ca isi pot pierde autorizatia si ca sa nu ii beleasca pe ei ne cauta pe noi la sange.
                            vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                            Comment


                            • In fine am recuperat talonu inapoi,am fost la ITP cu evacuare stock,fara eleron,si roti stock dar de iarna(ms dsign) si am trecut,acuma am inceput reechiparea si am trecut si la discuri ventilate si etrieri de Prestige chiar daca sunt INCA stock....vreau discuri perforate si placute EBC,dar sa vedem,de fapt eu vreau multe)).....sry ptr calitatea pozelor...
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • o sa ai o franare mai eficineta cu noile discuri..bafta multa !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google