Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai te termin daca faci asa ceva...
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Auzi la iei leptop pe masina,hmmm poate duar cant imi va face softu pentru axa sport.Cei asta taxi?) Asfalt uscat tuturor...si ne auzim cu bine,nimic nou la masina,de e criza,dar trece ea...
      sigpic

      Comment


      • Hai ca pacia nam mai postat demult,mai nimika nou decat am intrat si eu in clubul H&R daca ma primiti arata mai bine acuma mai lasata si si a mai primit si neste etrieri de VAN sa aibe frane mai bune ,ca la motoru asta se cere neaparat) Si a mai primit o surpriza din fibra...care va fi alba si cu semigaura)???ce o fi???
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by GOLAN91 View Post
          ce o fi???
          difuzor??? )) asteptam poze cu H&R
          2004 Dacia Logan 1.4MPi
          2006 Dacia Logan 1.5dCi
          2007 Opel Astra H 1.7CDTI

          Comment


          • Poate,nu stiu ca zisasi de difuzoare,o sa primeasca un set de DLS-uri pe fata Poze cu H&R nu am inca,poate fac zilele astea ceva poze mai misto...
            sigpic

            Comment


            • Super tari discurile si etrierii!

              Comment


              • Se cunoaste la frana ca ai alti etrieri si alte discuri?

                Comment


                • In fiecare zi il vad pe taica-tu cu masina,ce mai da in ea

                  Comment


                  • radu2008 se cunoaste,daca inainte cu discri pline,dupa cateva frane mai tari nu mai puteam bloca rotile in conditile in care asfaltu este curat si cauciucurile de calitate,acuma dupa cateva zile,nici nu sau asezat placutele si se blocheaza....deci un pas inainte,si racirea este mult mai buna decat a celor pline,una peste alta merita toti bani...
                    Daca gasesc ceva misto si pentru puntea spate ar fi misto....
                    Andrey RS ti se pare tie....toba e de vina...Senzatie majora cu 40km/h.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mda, ca de obicei nu o lasi nici macar o saptamana sa respire ca iar pui franceza pe ea mai un upgrade mai o ajustare ...
                      Tu chiar ai de gand sa transformi masina asta in alta varianta usor usor cate o piese pe saptamana bafta in continuare si mai intra pe mess-ul ala
                      Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                      Comment


                      • Originally posted by GOLAN91 View Post
                        Hai ca pacia nam mai postat demult,mai nimika nou decat am intrat si eu in clubul H&R daca ma primiti arata mai bine acuma mai lasata si si a mai primit si neste etrieri de VAN sa aibe frane mai bune ,ca la motoru asta se cere neaparat) Si a mai primit o surpriza din fibra...care va fi alba si cu semigaura)???ce o fi???
                        Etrieri de van se potrivesc pe orice logan cu discuri ventilate sau mai trebuie facute ceva modificari?

                        Comment


                        • Se potrivesc pe orice logan cu discuri ventilate fara ajustari
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Modificari de criza, criza de idei criza de bani criza de criza....
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • la volan e taicatu??
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Da bine cu difuzor...dar parca eleronul nu mai e la locul lui...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google