Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca vrei si restul de kit logan dacia te sfatuiesc sa cauti direct la dileri...eu am gasit in pit kitul mai ieftin decat se vindea pe aici pe forum....

    Comment


    • Da bre ma las,dar cred ca ma las de sportu asta,caci nu prea vrea sa se lase....Poze diseara de la fulger.
      Azi am scapat de o povara pe nume Ac,sa vedem diseara daca am facut ceva sau nu....
      Momentan nu vreau si restu chitului de la dacia....
      sigpic

      Comment


      • cu cine vrei tu sa vezi daca ai facut ceva?

        lasa kiturile si pune mana si umbla serios la motor

        Comment


        • Câtă aroganțe pe aici, stati domoli, discutati la fulgere ca sa intelegeti contextul.
          Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

          Comment


          • Originally posted by GOLAN91 View Post
            Azi am scapat de o povara pe nume Ac,sa vedem diseara daca am facut ceva sau nu....
            Deci nu mai am adversari la categoria 1.4 cu A/C. Cum e fara aer? Ca eu oricum nu o sa-l dau jos.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • tu oricum ai gazu'...daca-mi pun eu serpi n-ai nici o sansa

              Comment


              • Golaneee sport la treaba in continuare, chiar imi place cum arata masina acum

                P.s: Mai ai portbagajul ala indoit ??

                aleXpeed hai in seara asta ca sa aflii cum e fara AC

                razvanamza crezi ca te ajuta prea mult filcor-ul ?? Daca are butelia de gaz nu-i pb, se da pe benzina !!

                P.s: Bine zis, DACA PUI!! si sincer cred ca are mai multe sanse!!
                sigpic

                Comment


                • voi credeti ca serpi asta sunt minunea pe pamant ?
                  ai pus serpi gata ai 200cai , fapt concret la cosmin .

                  Comment


                  • depinde si de balauri ...
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Cristi XP, ai mai multe dreptate decat ar crede unii. si totusi poti sa ne explici, sau mai bine zis sa explici si altora, ca si serpii astia nu se fac in garaj standard pentru 1.6, 1.4, indiferent de axe si minuni....sau poate ma insel eu. sunt convins ca ceea ce face cosmin_i este bine, dar nu cred ca sunt serpi "custom".

                      Comment


                      • seba se pricepe cel mai bine sa va explice si stie principii de functionare .
                        custom e cand se iau toate datele masinii , si sa calculeaza inclusiv diametrul tevii , ce rost are fiecare curba ...etc etc
                        in rest sunt niste chestii facute dupa ochi :P
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Golane mai mult pana sa ajungi la mine...
                          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                          Comment


                          • In momentu asta da,dar daca ma apuc nu ne despart decat 25mil,sa ai concurent....
                            sigpic

                            Comment


                            • Usor de zis greu de facut :P spor la treaba!!!

                              P.S Da-mi un semn cand pot veni la tine sa facem alea sper ca ai vazut in poze despre ce e treaba
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • wow 2500 lei))))voi aduceti la preturi de bmw la cati bani bagati in daciile astea)))
                                AdY_JmL_2015

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google