Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Imi pare rau pentru incident, se reface tablaria stai linistit.
    Renault Scenic II
    Dacia Logan 1.4 MPI

    Comment


    • #62
      E home made , nu e greu daca vrei sa vorbim dami un PM.
      sigpic

      Comment


      • #63
        Cum ramai cu aizurile home made? cred ca ai facut o investitie care se pare ca nu e la timpul ei
        Renault Scenic II
        Dacia Logan 1.4 MPI

        Comment


        • #64
          E lasa aizurile acuma , sa imi faca masina stock si dupaia vb si il fac si pe ala ca doar noi ramane chior.
          sigpic

          Comment


          • #65
            Acuma trebuie sa ma duc sa-l caut pe al de politai care a facut constatarea in seara aceea ca era prea intuneric si el in dovada aia ce o fi nu a trecut :far, bara ,roata, a trecut aripa , planetare etc. si constatatorul de la Asiban nu poate sa se apuce de ea asa , da ce ma mir traim in romania.
            Eu totusi am o mare nelamurire imi este frica sa nu dau bani pentru repararea adversarului (daca il repara) ca o sa coste ceva si reparatia aceea...
            Attached Files
            Last edited by Cristi_Xp; 5 July 2007, 00:16.
            sigpic

            Comment


            • #66
              1. Eu nu prea inteleg ce treaba are politistul ala, daca asiguratorul iti trece pe foaia de constatare si alte repere decat cele trecute in PV ele se repara.
              2. Daca ai RCA nu ai ce sa platesti.

              Unde e acum masina, in curtea carui dealer? Si inca o intrebare, ce e cu sangele ala acolo sub masina?
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #67
                Pai da asiguratorul a zis ca daca am mai lovit o data masina intre timp ceva de genu asta (nu te mira TRAIM IN ROMANIA)
                Ala nu e sange sunt bugati (bugati?hai nu zau?) din stopu aleia , iar masina acuma e intr-un service Daewoo sau nu stiu exact , ca la dacia la mai multe serviceuri au zis ca mai devreme de 1 luna nu au cum sa o faca si unde e acuma cunoastem si pe cineva si d-aia am dus-o acolo....
                Last edited by Cristi_Xp; 5 July 2007, 00:21.
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Si cateva poze cu masina...
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by GOLAN91
                    Acuma trebuie sa ma duc sa-l caut pe al de politai care a facut constatarea in seara aceea ca era prea intuneric si el in dovada aia ce o fi nu a trecut :far, bara ,roata, a trecut aripa , planetare etc. si constatatorul de la Asiban nu poate sa se apuce de ea asa , da ce ma mir traim in romania.
                    Eu totusi am o mare nelamurire imi este frica sa nu dau bani pentru repararea adversarului (daca il repara) ca o sa coste ceva si reparatia aceea...
                    Am trecut si eu printr-un accident similar si mi-am facut Loganul pe RCA'ul vinovatului.
                    Va sfatuiesc sa faceti fotocopii dupa toate actele ce au legatura cu accidentul si service'ul, pentru ca eu dupa dupa un an jumatate de la accident m-am trezit trimis in judecata de service MERIDIAN SUD alaturi de ASIBAN pentru ca acesta din urma nu a vrut sa plateasca intreaga suma (suma se incadra in maxim). Mai precis un rest de 1994RON.
                    Daca nu aveam copie dupa procesul verbal si constatarea de la politie eram bun de plata, probabil, asa judecatorul m-a scos din cauza si i-a lasat sa se certe intre ei.

                    Comment


                    • #70
                      gata alex ti-ai pus stickerele
                      PS. ce filtru de aer ai la motor?

                      Comment


                      • #71
                        Filtru e Simota , tocmai a iesit de la spalatorie si e ca nou acuma....
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          bine k a revenit la normal cu totu !succes in continuare fara nici un fel de incident

                          Comment


                          • #73
                            imi place cum e masca fata,e vopsita doar pe margini asa si vine super misto

                            Comment


                            • #74
                              Masca nu e vopsita...a scos pur si simplu cromul si ramane asa
                              Last edited by crististreulea; 9 October 2007, 12:24.

                              Comment


                              • #75
                                si poze cu tricoul logan club nu pui?
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google