Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B 42 ZIF revine in forta cum uni deja stiti masina e in restaurarene pregatim pentru anu ce vine momentan nu sunt hotarat ce barii montez de fibra sau de otelceva idei?
    Mai tarziu pun cateva poze cu primu cadou o reglabila de clio2....ori jos jos ori deloc)
    sigpic

    Comment


    • am vazut acum cateva zile masina in trafic.....era..................INALTA!!!


      explica!!
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • DAAAA,vara low iarna DusterRidicat blanamai sus decat stock cu 3cm)....
        sigpic

        Comment


        • Dar vaiii!!! explica si baietilor cum de la masina straineza te intorci la logan.
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • Nu-i masina ca mertsanu/ nici carutsa ca loganu'
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • tu stii mai bine taurete, doar o ardei cu cerc in trei colturi pe grila si cu maneaua in blana

              Comment


              • S-a ma fac inteles,clio 2 bicorp nu are nici o legatura cu loganu,e net superioara si ieftina la intretinere.Momentan nu imi permit s-a am propria masina cu tot ce inseamna ea(benzina,revizi,asigurarii etc.) am ratat destule escapade din lipsa de finante pentru benzina.Traiasca loganu pe GPL...asta nu inseamna ca voi merge cu o masina stock,nu am cum e impotriva firi,si nici de curse nu m-am lasat,atunci cand bugetu imi va permite voi reveni,probabil ceva mai sus la Auto Slalom.
                Tot mai frumos e cand un logan merge surprinzator de bine pentru forma de dulap ce o are,decat un clio care toti au asteptari de RS cel putin)
                Cum de idei nu duc lipsa,asteptam piese si timp pentru bibileala.
                Si pentru carcotasi care au vazut masina sus 2 poze la repezeala,pacat ca nu o pot lasa mai jos de fata ca nu pot parca in fata casei
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • Imi place de tine ca esti baiat muncitor, insa violezi gramatica intr-un mod evident

                  Comment


                  • Imi poti spune ce suspensie ai pe masina , daca se poate un pm sau chiar aici un link . Mai sus am citit ca ai reglabila de clio2 , este vmaxx , ta-technix sau ce suspensie este , si ce "adaptari/modificari" ai facut pentru a o pune pe logan. Multumesc anticipat.

                    Comment


                    • Spoilerul fata strica tot
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • Nu puteai sa pui gaz pe clio ?
                        sigpic
                        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                        Comment


                        • Suspensia TaTechnix de clio2.Pe fata am modificat o gaura de prindere 2mm,pe spate se poate monta direct,in pozele de mai sus reglaju era la maxim ridicat,necesita un alt reglaj facut pe strung s-a poti ridica mai mult.
                          La vara masina intra la vopsit,nu ramane acela spoileru fata.
                          Lau-loganu are Gaz de 3ani....
                          sigpic

                          Comment


                          • Bravo golane, ne bucuram ca ai revenit la vechea pasiune pentru autohtona ! ! !
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • Mercinu e chiar ce imi doream dar pana termin cu facultatea mergem pe autohtona
                              Ce avem noi aicea?
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • "SHa" de Rs si ghidon ..dabea astept sa imi pun poponeata in ele )
                                sigpic
                                Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                                http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google