Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti-a iesit destul de bine Alex
    Sub de asta am vrut sa-mi iau eu dar am zis sa mai las si mi-am luat detector de radar....oricum sa-l folosesti sanatos

    Comment


    • mai, chiar, trebuia sa tragi lumina de la remote, ca eu asa am... a, si sa nu cumva sa dai in blana pina nu reglezi statia ca lumea, ca te maninc daca bulesti difu'
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Ce ziceti de noua mea pereche de adidasi TOYO proxes T1R 205/55/15?? (ptr cine nu stie sunt cele de la felix).
        Diferenta e enorma pe franare sau pe demaraje (cam greu acuma scart cu a 2a).
        Ce ziceti sa ii mai pun capacele?? eu nu as mai vrea sa le pun ca mie sa nu le pierd...
        Sper sa nu am probleme cu politia acuma
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Arata bine alex....felicitari.
          In legatura cu capacele...eu zic sa le pui....prindele cu coliere de plastic si nu o sa le pierzi

          Comment


          • bravo alex....arata super misto..sa nu-ti para rau de scart-ul dintr-a doua) lasa ca e mai buna aderenta. anvelopele sunt montate pe jantele stock?

            Comment


            • Da sunt pe cele stock , stau bine zic eu chiar daca sunt 205/55 , ala de la vulcanizare mia zis ca nu are nimika (nu as fi singuru care a pus)...
              Nici numi pare rau de scart
              sigpic

              Comment


              • Cateva poze de duminica.....
                Ce parere aveti...sta mai bine fara capace...?
                Attached Files
                Last edited by crististreulea; 21 February 2008, 13:39.
                sigpic

                Comment


                • deci... clar cu capace si recomand vopsirea lor in negru.
                  cu supensia coborita arata mortal!
                  arata foarte bine fara ornamentul cromat de pe calandru. scap si eu zilele astea de pe a meu golan
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • La de cauciucuri ai, @GOLAN91, se inpun macar niste capace totusi.
                    Altfel, negru la jenti este in moda, dar parca nu astea stock.

                    Comment


                    • clar capace, sau alte jante...merge combinatia cu negru
                      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                      Comment


                      • Si cateva poze cu ligheanu din pacate tot asa fara modificicari in bine....pana acuma am tot laudat suspensia sport si primele probleme care leam avut nu sunt mari dar toturi in realitate se vede mai rau...si ultima poza o zgarietura din parcare, care mama lu proces verbal na avut loc
                        Attached Files
                        Last edited by GOLAN91; 13 April 2008, 00:42.
                        sigpic

                        Comment


                        • Dupa atat timp de asteptare a primit si loganu meu o remapare mult dorita......si cateva poze....mai recente.... si sper sa imi fac bordu albastru niste luminite pe sub bord=bradulet cine are poze cu luminile de la picioare (dar stinse sa vad cum arata ledurile....cum sunt prinse etc)
                          A si era sa uit si noile stergatoare)) Care sterg mai prost ca celelalte))
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • Baga un dyno, sa sti cat ai acum...
                            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                            Comment


                            • Ar fi interesant sa postezi si puterea dupa ce o sa o pui pe dyno.

                              Comment


                              • Scump doamne scump, dincolo era mia ieftin....nu prea ii vad rostu sau dau 150lei sa vad cati cai am , si daca stiu si daca nu stiu tot asa merge.....poate duar ptr voi ca pe mine nu ma intereseaza inca...dupa ce mai iau din chiuloasa(corectatima ca nush cum se scrie) 0.8mm, 1mm + o alta axa cu came(+arcurile de la supape) atunci ma intereseaza......Apropo cine stie mai multe detali despre alta axa cu cameeocamdata caut) cat cost , de unde se poate lua etc. a montat cineva etc.....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google