Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    de sunet tot nu ai zis nimik.
    sigpic

    Comment


    • #92
      Din pacat a ramas asa cum il sti (fara sub) dar va fi si ala , am zis ca e mai importanta o suspensie decat un sub. si nu regret nici un banut care lam dat pe arcuri.
      sigpic

      Comment


      • #93
        vezi tu cand o sa mergi cu maicata in masina ...
        O sa regreti !
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #94
          lamuritima si pe mine ce ofera suspensia asta fata de cea stock.. inafara de garda joasa...care in unele situati poate fi un dezavantaj
          sigpic

          Comment


          • #95
            garda joasa= se modifica centrul de greutate al masinii,arcurile fiind mai tari nu lasa masina sa se incline chiar asa mult e curbe cand este solicitata mai mult o parte,sau doar o roata...
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #96
              si la teren mai denivelat .. sau gropi.. cum actioneaza?
              sigpic

              Comment


              • #97
                sare de zici ca o ia dracu )
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #98
                  deci au si dezavantaje...
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Orce lucru are si avantaje si dezavantaje si satul si cu painea intreaga nu merge, dar eu zic ca merita (asta daca ai un mers mai sportiv , daca nu lasal ca la mama lui).
                    La MuLtIaNi!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • si tu ai un condus sportiv?...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by GOLAN91 View Post
                        Scaune , cip , si dupaia strang bani de jante...
                        recomand cip, scaune etc.
                        scaunele sa fie foarte moi si cu arcuri altfel o sa patesti ca virtualmansorin. a dat jos suspensia sport si scaunele sparco, a zis ca e raiul in loganul stoc prin oras acum.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • ce prindere au cele sport?.. nu cred ca se pun pe sinele de la cel stock.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu am eu un condus sport , dar uneori e nevoie de suspensie sport...
                            Scuane am comandat doar unu singur , care il voi monta si o sa vedem cat de comod ii este lui taicamiu , cum arata pe masina etc. , daca nu il pun pe masina , il fac scaun de birou
                            Last edited by crististreulea; 11 March 2008, 21:51.
                            sigpic

                            Comment


                            • deci lai comandat.. ia sa vedem ce model tiai ales.. si spune si pretu

                              asta misepare cel mai adevarat. are si reglaj...
                              Attached Files
                              Last edited by unknown; 1 January 2008, 15:55.
                              sigpic

                              Comment


                              • alex arata mai bine cu arcurile astea,felicitari si ai grija la gropi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google