Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cateva cadre de aseara....
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • cand este lucrarea gata din punctul tau de vedere sa ma dai si pe mine o tura ...

      Comment


      • Pui pozele la jante special,nu?Puteai sa faci poza doar la frane!

        Comment


        • Golane umbli cu fanele dupa tine?

          Comment


          • Cam umbla franele dupa el


            Au scos rotile mai in afara, sau au ramas la fel?
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Golanule uite aici ce am masurat aseara. e bine ca am depistat problema cu cablul de acceleratie.
              deci masinuta ar trebui sa traga un pic mai bine. daca ti am fost de folos ma bucur.
              hai cu clapetele pana una alta

              banda aia cu care ai invelit admisia de unde ai luat o ? m ar ajuta mult
              Attached Files

              Comment


              • Merci mult,pai ai fost de foarte mare ajutor,deci eu acceleram 64% bun asa. Banda aia e pentru izolatia tevilor,si are si adeziv pe o parte,am gasito la un magazin de sanitare.
                sigpic

                Comment


                • clapeta parca se deschide 94% in blana cu cablul bun

                  Eu nu inteleg cum transforma valorile de la sonda 1 si 2 in AFR

                  Comment


                  • la el cand apasa pe pedala se deschidea aleator. 60 70 %
                    cand a tras cox 12345 la blana deschiderea max a fost 66 %.
                    cand tragea de clapeta cu mana se deschidea 92 % cum e corect

                    Comment


                    • Zi o vorba cu franili, in sange!
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • In sanje,am scris dupa telefon,si nu diclesc tot ce scrie paicea,nu stiu cu cat au iesit,nu am masurat,dar o sa masor.
                        Am reglat si cablu de acceleratie,si tot mi-o fur pe a3 de la 1,6 softat si cu filtru sport.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by dsign View Post
                          Zi o vorba cu franili, in sange!
                          din ce am vazut eu masina lu Golanu rotile stau un pic mai iesite decat stock. doar un pic. OZ au et35 7j guma e 195 si mai e si discu nou toate impreuna parca o idee mai iesite ca stock

                          @ golan masina trage mai bine dupa ce ai reglat cablu ? nu te astepta la cine stie ce schimbari. asa o leaca

                          Comment


                          • Lasa domnu' Alex ca o sa bati tu 1.6 softat cu filtru sport dupa ce termini treburile la motor. Atunci o sa treci la alt stadiu. Bafta in continuare la semafor si sper sa ne revedem la stop:P.

                            Comment


                            • Off-topic: Te astept CCD-ule dupa ce o termin si eu)).
                              On-topic: Alexe, chiar nu stiu cum mai stam acum, o fi stransa treaba.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • baieti, va recmand cu multa caldura ceea ce i-am facut eu la chiulasa. efectiv e alta masina. in exterior, cu tot cu tr.5 de diesel, tot nu se tineau dupa mine loganurile de 1.4 normale

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google