Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baiatule, afla ca nu se mai poarta albastrul. Poate acu 3-4 ani...Da' spune-mi si mie, acul ala de ce l-ai facut sa stea pe rosu, da mai mult a kitsch. Nu te mai intreb de expozitie, ca masina asta are mai multe minusuri; singura chestie buna pe care ai facut-o sunt cauciucurile, in rest...
    Sper ca stii de gluma.
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

    Comment


    • Hai ca deja te-ai coborit sub virsta lui... Rusinica.

      Albastru ca masina ii albastra, albastru ca asa i-a placut lui, albastru ca nu trebuie neaparat sa fie feshan, ca altii.

      Nu-i frumos ce faci, pacat de virsta, pacat de educatia elevata, pacat, pacat... Omul a vorbit, nu a dat cu paru', dom' Semaca
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • @dsign: Ho bre, nu da cu paru! Ce, nu are voie omu la parere decat daca lauda 'tomobilu? Apropo, ca mi-am adus aminte, am presiunea in roti de 2.1, mare sef.
        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

        Comment


        • Hai ca am revenit si eu.....Nu ma intereseaza ce se poarta sau ce sa purtat , imi fac cum imi place nu cum se poarta....Si la expozitie e tot timpu pe strazile patriei)) nam nevoie de mai multa celebritate)))) e glumeam ce draku sa caute ligheanu asta la expozitie) Apropo ce culoare se poarta anu asta felix? Alb? e am mai facut o afaceri si cu arcurile.... si normal orce masina are--- as vrea sa vad eu una perfectaEu am 2.2 in roti....Oare nu e prea mult pentru jantele stock?
          sigpic

          Comment


          • Ca bine zici, pot eu sa te contrazic, nu de altceva dar vine Mare Sef cu ligheanu si imi da la cap...2,2 presiune hmm nu stiu ce sa zic...Apropo, tot nu inteleg de ce naiba ai facut acul ala sa stea pe rosu
            Buna treaba cu arcurile, pe cand amortizoare?...sau te opresti la arcuri
            Last edited by felixb; 24 June 2008, 06:47.
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • Cred ca ii dadea la blana, d-aia sta acul pe rosu. Daca e ca la mine, atunci are limitare la 6500 rot/min, se explica.

              Ca veni vorba de presiuni, avem un topic deschis aseara pe tema asta, la jante si anvelope. Va rog sa va exprimati acolo parerile despre subiect, ca sa fie grupata informatia... Multumesc

              PS: iata si LINKul
              Last edited by dsign; 24 June 2008, 09:55.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Dupa remapare limitare e la 6.500rot/min , cred ca ma voi opri la arcuri pana se duc amortizoarele stock(De bani aia imi pun discuri ventilate ) si is mai scos.....
                sigpic

                Comment


                • Asta sa o crezi tu, dar daca zici ...Pui in balanta calul cu armasarul
                  http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                  Comment


                  • Unde ai facut remaparea... ?

                    Comment


                    • Nu cred ca are remapare, cu toate ca el asa sustine.Daca da spune-ne si noua te rog unde ai facut-o. Multumesc Alex si tine-o tot asa
                      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                      Comment


                      • Nu inteleg dece te-ai aprins asa....Dupa ce am spus ca masina ta are si --- da are si minusuri din punctu meu de vedere , din al tau nu , dar trbuie si accepti si parerile altora bune sau rele...Daca u preferi sa ai amorzioare sport in loc de frane e problema ta...(dar tinand cont ca nici ventilate nu sunt ale tale, si de cp nu duce lipsa masina ,ar trbui sa iei in calcul si franele , dar deja o luam pe aratura....
                        Si nu ma crezi u ca am remapare, si ce? Cei care ma cunosc stiu ca nu vb duar sa ma aflu in treaba....Si iti dadeai si u seama ca am remapare , alfelf cum ajungea la 6.500? Si nu vreau sa fac reclama....Cine vrea sa afle sa imi dea Pm si afla(u ai DCI si ai cip-uri dalea de firma asa ca...Eu mam dus la un pirat(din caraibe cred) asta e daca nu e bani de mai mult....Sper ca o iei in spirit de gluma..... Bafta la tunarit la toti....
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by GOLAN91 View Post
                          Sincer nu inteleg la ce te referi.....
                          Ma refeream la "urma" rosie pe care o lasa acul

                          Comment


                          • Aparatu era pe modul "scena de noapte" si timpu de expunere exte mai mare , de acea se vede urma acului...Nu este nici o problema cu acu...Se vede foarte bine noaptea ......
                            sigpic

                            Comment


                            • Lasati-l fratilor nu-l suparati ca a avut profesor bun,partener de lighenute. Si daca nu le laudati masina, va da la cap...Hai ma Alex chiar nu mai stii de gluma; nu face bine la sanatate.
                              Last edited by felixb; 24 June 2008, 22:52.
                              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                              Comment


                              • Sincer....U ai inceput)) nu eu ) dupa ce am zis ca are a ta---- repede ai sarit si pe la mine cu ironi....Asta e nu va place nu va uitati....
                                Si de unde ai scoso cu profesoru??Si la cine te referi la Dsign?? Da ma sfatuit in multe probleme,mai ales electrica , mecanica...Si pe calea asta ii mai multumesc o data ca am dece (alti nar fi zis nimika ar fi tacut ca pesti sa nu le fure meseria sau sa vina la iei sa iti faca ce ai nevoie) si pentru asta il apreciez , te ajuta la nevoie.....
                                Hai noapte buna....Ca deja a luato razna topicu asta......
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google