Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naspha sper sa iasa la polish...jantele sunt OZ Superturismo WRC inca aspir la EVO...dar nu e timpu pierdut...Si alocatile nu prea sau marit ,dar salariu da...
    Da dece ar fi tare sa pun rollchage??mai bine o tigaie cu 75cp si rollchage decat una cu 150-200 fara....acum de treaba fiecaruia ca duar el merge cu masina...
    sigpic

    Comment


    • Absolut..mai facem si noi haz ...numai ca la semafor o sa ai o problema. Multi o sa vrea sa se intreaca cu tine..ca de...e supersportiva :P Ce-o sa faci cu magarusii ?? . Ti-o zic din proprie experienta...eu am adoptat tactica " senzatie majora ...la 40 la ora". Ti-o recomand :P
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Pustiule ai o imaginatie de invidiat.....si ce e cel mai important ca mereu ai venit cu ceva nou mereu ai facut ca my ride tau sa fie mai interesant .......am citit de 1 ora si ceva pe my ride tau si a fost misto...........bafta in continuare si poate schimbi si motoru ca sa nu mai ai treaba nici cu viteaza.....)
        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

        Comment


        • Mama, am gasit niste fiare pentru motoarele noastre... exact ce le trebuie. Mai trebuie doar gasit meseriasul si de aflat pretul... Zilele astea o rezolv


          Mecedeule, ce faci tata, ai inceput sa acumulezi posturi ?
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • ) ce fiare???incerc
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • Ms MCD-ule ma stradui si eu sa fac ceva constructiv...La tine nu merg "fiarele" ca al tau e turbat
              sigpic

              Comment


              • da iti trebuie un rollcage ....neaparat! ;)) app..o folie ceva pe spate nu te coafeaza???

                Comment


                • Mi-a placut cum ai facut interiorul ! Bravo !
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • Mai e ceva pana la rollchage,dar nu e exclus,folia nu ma coadeaza,geamurile au fost facute sa vezi prin ele(Daca vrei iti dau si exemple) cand mai dau de cate unu dasta prin trafic si nu vad daca vin masini stanga , ca se baga el cu afumatura lui , sau nu vad prin geamurile lui masina din fata cand franeaza etc.
                    dan.gutu Ms ms , imi pare bine ca iti place,si apreciz ca tot ce faci la masinuta le faci de nota 10...si prin vara o sa te vizitez
                    Si pentru cine intreaba de masina , e tot la fel cu OZ-urile albe si asa va sta pana in aprilie,cand imi iau permisu si sper sa imi revin financiar(Mama ei de criza)
                    sigpic

                    Comment


                    • ai renuntat brusc la oz-uri in favoarea celor de la felix si deodata la fel de brusc le`ai schimbat iar intre ele..
                      ce se intampla ?
                      in rest.. sa te vedem la covrig )
                      succes

                      Comment


                      • Super frumos in stil propriu si personal :P te apreciez ca ai avut curajul sa demontezi si sa decorezi Interioru, ceva interesant care imi place si as vrea sa te intreb cum ai facut este grila inferioara fata la care cred ca ti-a dat ideea Felix, ai taiat chestia aceea din jumate si cum ai fixat plasa si de unde se gaseste plasa din aceea?
                        Bafta in continuare si hai cu permisu
                        Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                        Comment


                        • andreea13 pai am ramas la 15(sa nu bat la ochi,ptr politie) si vroiam in stil de cupa si dau mai bine astea pe 15 si sunt si cauciucurile astea mai late
                          Ms ms,da,ideie am imprumutato de la felix, am taiat ezact inainte de stalpu de pe centru, si am pastrat acea distamta(3-4mm) pe toata lungimea....,in partea de sus e prinsa cu 3 nituri sub numar,si jos a, facut niste tablite in forma de L (o parte vine prinsa sub masina,si cealalta tine plasa,si pe lateral cu kit de fibra , poti folosi si alti adevizi care sa adere la bara app plasa am luat din vitan 20lei parca....Pai cu permisu mai e ceva marti am prima sedinta cu dom instructor...
                          La masinuta nimica nou , poate duar daca imi reuseste azi sa bricolez un short shifter ptr lighean.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sa il stapanesti sanatos e un logan fff...frumos!!!!

                            Comment


                            • frumoasa masina ...special culoarea,ai facut tare bn cai ai dat reclamele alea jos si spoilerele,misto si ledurile la clapete,am vrut sami pun si io dar mia fost frica cami sare vopseau ca le am vopsite.succes in continuare...
                              Attached Files
                              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Comment


                              • Cand mai vedem ceva nou la masinuta?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google