Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by GOLAN91 View Post
    Dar am o mica nelamurire,am scos catalizatoru, si am pastrad sonda la locul iei,si nu s-a aprins beculetu...dc?? si am mers ceva cu ea...vro 40minute....sa nu se fi prins?:P)))Eu am o remapare,si din ce sti nu a scos sonda atunci....alte idei?
    o sa se aprinda dupa ce faci cativa km..in jur de 100-150.
    P.S Hai cu filmuletu cu evacuarea..sunt curios cum suna
    AG 16 Y M A

    Comment


    • alearg-o putin sa vezi cum se aprinde.da-i 5-6000 rpm si vezi atunci.sa vezi cum te intreaba toti alexe:de ce sta aprins ala rosu,e stricata?
      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

      Comment


      • sonda este citita doar la mers constant ,la "blana" nu se iau in considerare valorile .
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Am facut 100km...si nimica si in aglomeratie si in blana....ce tare ar fi sa nu se aprinda,si masina merge bine,trage mai bine ca inainte,deci nu pot sa zic ca a bagat nasu calculatoru si merge prost,consumu e cam acelasi.....zgomot ece mai trebe....A da imediat pun poze cu dungata mea.....
          sigpic

          Comment


          • Poze cu viitoru logan de "cupa"....
            Multumesc tuturor , care au pierdut timpu cu mine....,ms Dsign pentru locatie,ca afara era naspa rau,in poze se vede si 1 din mesteri pus pe treaba....si pot sa zic ca de ieri au intrat in productia de serie aceste dungi,dar la pret mai rezonabil decat (nu dau nume,cine le vinde cu 70-80euro setu).Din pacate filmulet cu evacuarea nu am,sper sa fac unu.....
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • parca esti zebra ma dungatule..tu,andreea 13,alexutzu...vin bine bravo.
              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

              Comment


              • Arata intr-un mare fel! felicitari.Dai stickeru ala cu, "conduc exact ca tine" jos ca nu are nici o treaba acolo
                AG 16 Y M A

                Comment


                • Mai bn ii dai eleronul jos,ca nu prea arata bine cu el,daca tot vrei sa faci masina mai rally.

                  Comment


                  • imi place cum a iesit bafta in toate !
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Frumos! Si eu as da jos stick-erul ala cu "conduc exact ca tine".
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • Cat de misto, bafta in continuare.....
                        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                        Comment


                        • frumoase dungi:p(cine naiba le vinde cu 70 de euro??)
                          acu arata masina si mai bine...hai mai rpd cu permisu...
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • trebuie neaparat sa facem ceva cu tigania aia de pe spate . Dupa un timp se vede aiurea taietura
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Salut, arata super cu dungile astea. La cele pentru capote ai avut folie de transfer? Ca eu nu am la ale mele.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • ag80bik@ms noi astia dungati
                                al!n stikaru nu a fost ideia mea, lu taicamiu ia placut,deci sunt in tratative
                                Andrey RS inca nu mam plictisit de eleron,deci mai ramane ceva timp,probabil pana la prima revopsire....
                                Thejock3r ms si tie la fel....
                                Soran nu a fost ideia mea,lu taicamiu ia placut.....
                                felixb Ms,la fel,si vreau si eu o tura cu buburuza ta
                                alexutzu ms ,cu permisu mai dureaza ca nu am timp sa fac scoala si sa si invat,dugile le gasesti la RacingNick,daca vrei)
                                dsign, am vb duar, se rezorva dar mai dureaza sa facem teste...
                                aleXspeed da,totul a fost cu folie de transfer,mai putin pavilionu unde sa pus alternativ
                                Si ca uitasem,masinuta a primit si o spalare a filtrului de aer si a motorasului PAP si ce mai e pe acolo,si acuma merge ffff bine,si trage ok...va astept la o tura....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google